50 مصوبه برای حل مشکلات شرق شهرستان اصفهان

50 مصوبه برای حل مشکلات شرق شهرستان اصفهان

کوبار/اصفهان استاندار اصفهان از تصویب بیش از 50 مصوبه لازم الاجرا در نشست شورای اداری مشترک استان و شهرستان اصفهان، به منظور توسعه و آبادانی شرق این شهرستان خبرداد.

 سیدرضا مرتضوی، شامگاه ششم اردیبهشت ماه و در حاشیه جلسه شورای اداری استان، اظهار کرد: سفر شورای اداری استان به شهرستان اصفهان در چند بخش برنامه ریزی شد. نخست بازدید از مناطق جنوبی شهرستان، در سفر دوم بازدید از برخی شهرک های شهرستان و امروز نیز سفر به شرق شهرستان اصفهان برنامه ریزی و اجرا شد.

وی کرد: این سفر از ساعت 6 صبح امروز با بازدید از مناطق براآن شمالی و جنوبی، قهجاورستان، زیار و سایر شهرها و روستاهای این منطقه آغاز شد.

 مرتضوی افزود: بازدید از پروژه های نیمه تمام، نقاط حادثه خیز و بررسی چالش های حوزه کشاورزی و صنعتی از جمله مواردی بود که در این سفر در دستور کار قرار گرفت.

استاندار اصفهان ادامه داد: دیدار و ملاقات مردمی از دیگر برنامه های شورای اداری استان در شرق شهرستان اصفهان بود و بیش از 80 نفر از مردم این منطقه توانستند مسایل و مشکلات خود را با اعضاء شورای اداری استان مطرح کنند.

استاندار اصفهان متذکر شد: نشست شورای اداری مشترک استان و شهرستان اصفهان نیز بیش از 6 ساعت به طول انجامید و مسایلی که در سفر مورد بررسی قرار گرفته بود در این نشست مطرح و در خصوص آن تصمیم گیری شد.

 مرتضوی تعداد مصوبات تصویب شده در نشست شورای اداری استان را بیش از 50 مصوبه عنوان کرد و گفت: این مصوبات لازم الاجرا بمنظور رفع چالش ها و توسعه شرق شهرستان اصفهان اتخاذ شد.

وی ادامه داد: تلاش شد مصوبات در بخش های مختلف با زمانبندی مشخص تصویب شوند تا در موعد مقرر با به ثمر رسیدن مصوبات شاهد رشد و آبادانی این منطقه باشیم.

استاندار اصفهان در خصوص مفاد مصوبات شورای اداری استان، بیان کرد: رفع نقاط حادثه خیز، اصلاح هندسی مسیرها، ایمن سازی و نصب علایم، روکش آسفالت، تعیین تکلیف طرح های کشاورزی نیمه تمام، تکمیل طرح های حوزه ورزش و جوانان، توجه ویژه به مسایل آموزشی و بهداشت و درمان از جمله مفاد مصوبات این نشست بود.

 مرتضوی متذکر شد: مسایل و چالش های سایر مناطق شهرستان اصفهان نیز در سفرهای آینده بررسی و در خصوص آن تصمیم گیری خواهد شد.

پایان خبر کوبار 

50 مصوبه برای حل مشکلات شرق شهرستان اصفهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "50 مصوبه برای حل مشکلات شرق شهرستان اصفهان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "50 مصوبه برای حل مشکلات شرق شهرستان اصفهان"، کلیک کنید.