کشف 25 کیلوگرم روانگردان از 2 سوداگر مرگ در شرق تهران

کشف 25 کیلوگرم روانگردان از 2 سوداگر مرگ در شرق تهران

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت از کشف 25 کیلوگرم مواد روانگردان از 2 سوداگر مرگ در شرق تهران خبر داد.

به گزارش کوبار، سرهنگ حسین باباپور در تشریح جزییات این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ در راستای مبارزه قاطع و همه جانبه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ با انجام اقدامات پلیسی گسترده موفق به شناسایی دو نفر از قاچاقچیان حرفه ای مواد مخدر شدند.

وی با بیان اینکه این افراد اقدام به توزیع گسترده موادمخدر در مناطق شرقی تهران کرده بودند، گفت: در همین راستا نیز هماهنگی با مقام قضایی انجام و مجوزهای لازم برای انجام عملیات دریافت شد. پس از آن ماموران به مخفیگاه این سوداگران مرگ رفته و نسبت به دستگیری و انتقال این دو نفر به مقر انتظامی اقدام کردند. 

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با اشاره به انجام بازرسی از مخفیگاه متهمان گفت: ماموران همچنین درجریان بازرسی از مخفیگاه این افراد 25 کیلوگرم مواد روانگردان را که برای توزیع آماده شده بود، کشف و ضبط کردند.

باباپور با اشاره به انجام بازجویی از متهمان دستگیر شده در مقر انتظامی گفت: دو متهم به جرم خود اعتراف کردند. در ادامه نیز برای این افراد پرونده ای تشکیل شد و آنان به همراه پرونده متشکله و برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند. تحقیقات تکمیلی در خصوص این پرونده همچنان ادامه دارد.

پایان خبر کوبار

کشف 25 کیلوگرم روانگردان از 2 سوداگر مرگ در شرق تهران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف 25 کیلوگرم روانگردان از 2 سوداگر مرگ در شرق تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف 25 کیلوگرم روانگردان از 2 سوداگر مرگ در شرق تهران"، کلیک کنید.