کشف ۱۱۷۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در مرزهای جنوب شرقی

کشف ۱۱۷۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در مرزهای جنوب شرقی

 فرمانده مرزبانی فراجا از ناکامی قاچاقچیان و کشف یک تن و ۱۷۰ کیلوگرم انواع موادمخدر توسط مرزداران استان سیستان و بلوچستان در مرزهای جنوب شرق خبر داد.

به گزارش کوبار، سردار احمد علی گودرزی در تشریح این خبر، اظهارکرد: مرزداران استان سیستان و بلوچستان با اشراف اطلاعاتی و کنترل مستمر نوار مرزی حوزه استحفاظی، مطلع شدند قاچاقچیان قصد دارند به وسیله سه دستگاه انواع وسیله نقلیه مقادیر قابل توجهی موادمخدر را از آن سوی مرزها وارد کشور کنند.

وی افزود: مجاهدان مرزبانی با هدایت عملیاتی و پشتیبانی در مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان به اجرای کمین‌ هدفمند پرداخته و سوداگران مرگ را که در حال انتقال محموله موادمخدر به حریم کشور بودند را مشاهده کردند.

سردار گودرزی تصریح کرد: قاچاقچیان مواد مخدر که با مشاهده مأموران غافلگیر شده بودند، قصد متواری شدن از منطقه را داشتند که با توجه به اتخاذ موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب توسط مرزداران، در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند و مرزبانان مقدار یک تن و ۱۷۰ کیلوگرم انواع موادمخدر شامل؛ ۹۷۰ کیلوگرم تریاک، ۱۰۰ کیلوگرم حشیش و ۱۰۰ کیلوگرم شیشه را کشف کردند.

وی با اینکه در این عملیات یک دستگاه خودرو تویوتا و دو دستگاه موتورسیکلت توقیف شدند، اظهار کرد: در این رابطه یک نفر سوداگر مرگ دستگیر و تلاش مرزبانان برای دستگیری سایر عوامل این پرونده ادامه دارد.

به گزارش خبرگزاری پلیس، فرمانده مرزبانی انتظامی کشور ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و مجاهدت‌های مرزداران گفت: مجموعه مرزبانی با اشراف اطلاعاتی و حضور خود در تمام نقاط مرزی کشور اجازه نمی دهد قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت در هیچ نقطه‌ای احساس امنیت و آرامش کنند و در سایه این امنیت مردم می‌توانند در کمال آرامش به فعالیت‌های روزمره خود بپردازند.

پایان خبر کوبار

کشف ۱۱۷۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در مرزهای جنوب شرقی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف ۱۱۷۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در مرزهای جنوب شرقی" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف ۱۱۷۰ کیلوگرم انواع موادمخدر در مرزهای جنوب شرقی"، کلیک کنید.