کشف تریاک در مرز سراوان

کشف تریاک در مرز سراوان

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان، گفت: با اشراف اطلاعاتی مرزبانان هنگ مرزی سراوان، از ورود 300 کیلوگرم مواد افیونی به داخل کشور جلوگیری شد.

به گزارش کوبار به نقل از خبرگزاری پلیس، سردار رضا شجاعی در تشریح این خبر، گفت: مرزبانان هنگ مرزی سروان با کار گسترده اطلاعاتی به سرنخ هایی از قاچاق محموله سنگین موادمخدر از مناطق مرزی به عمق کشور در حوزه استحفاظی این شهرستان دست یافتند.

 وی افزود: در پی کسب این خبر چند تیم پوششی و عملیاتی وارد عمل شدند و با کنترل نامحسوس محل عبور قاچاقچیان، خودروی متعلق به اعضای این باند را در حال جابه جایی محموله سنگین مواد مخدر در یکی از مسیرهای فرعی شناسایی و تحت نظر گرفتند.

سردار شجاعی اظهار کرد: سوداگران مرگ که قصد داشتند در فرصتی مناسب، مواد مخدر را از نقطه صفر مرزی به داخل کشور منتقل کنند طی عملیاتی ضربتی و غافگیرانه مرزداران علیه قاچاقچیان، موفق شدند خودروی آنها را توقیف کنند.

 فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مرزبانان جان بر کف در این عملیات ضمن توقیف یک دستگاه خودرو، دو قبضه سلاح، مقدار  300 کیلوگرم مواد مخدر شامل؛  298 کیلوگرم تریاک و 2 کیلوگرم هرویین را کشف کردند.

 وی در پایان  ضمن تقدیر و تشکر از همکاری نهادهای امنیتی ابراز امیدواری کرد که در آینده ای نزدیک با اقدامات صحیح و به موقع مجموعه مرزبانی و همکاری دستگاه های متولی شاهد ریشه کن شدن این بلای خانمان سوز در سطح کشور خواهیم بود.

پایان خبر کوبار

کشف تریاک در مرز سراوان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کشف تریاک در مرز سراوان" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کشف تریاک در مرز سراوان"، کلیک کنید.