چادرملو در دو قدمی تحقق یک رویا

چادرملو در دو قدمی تحقق یک رویا

کوبار/یزد تیم فوتبال چادرملو اردکان در حساس ترین بازی لیگ آزادگان با سه گل از سد فجر سپاسی گذشت و به رده دوم جدول صعود کرد.

تیم فوتبال فجر شهید سپاسی شیراز  از ساعت 19:30 پنجشنبه (10 خرداد) با هدف حفظ اختلاف یک امتیازی با شاگردان «سعید اخباری» در فاصله دو هفته مانده به پایان مسابقات پا به ورزشگاه شهید نصیری یزد گذاشت.

نیمه اول کاملا مطابق میل «مهدی رجب زاده» و شاگردانش و بر خلاف میل سورمه ای پوشان چادرملو پیش رفت، اما در نیمه دوم تمام این معادلات به هم ریخت.

در دقیقه 63 ارسال یک ضربه ایستگاهی توسط رضا محمودآبادی با ضربه «سر علی طاهران» باعث فروپاشی دروازه فجری ها و گل اول مسابقه شد.

با یک ضربه ایستگاهی که در دقیقه 63 چسبیده به محوطه جریمه برای تیم میزبان گرفته شد همه چیز به هم ریخت و چند ثانیه بعد تور دروازه فجر روی ضربه سر علی طاهران به لرزه درآمد.

در دقیقه 69 تیم فوتبال چادرملو از شوک فروپاشی دروازه فجر پس از دریافت گل اول نهایت استفاده را برد و «علی یحیی زاده» برای دومین بار دروازه تیم حریف را فرو ریخت.

اما این پایان بازی نبود و در وقت های اضافی در حالی که فجر با اخراج «حامد بحیرایی» 10 نفره به کار خود ادامه می داد، در دقیقه 3+90 «امیرحسین خدامرادی» موفق شد گل سوم را نیز وارد دروازه فجر کند.

با این پیروزی تیم فوتبال چادرملو با 69 امتیاز رتبه دوم فجر را از آن خود کرد و فجری ها با 67 امتیاز حالا باید امیدوار به دو هفته باقی مانده باشند.

فجر در دو هفته باقی مانده در شیراز با مس سونگون بازی می کند و سپس در هفته آخر به جم سفر خواهد کرد تا با پارس جنوبی بازی کند.

 اما نماینده استان یزد در هفته سی و سوم به مصاف شاهین بندرعامری می رود و در هفته آخر باید در خانه از تیم فوتبال دریای بابل میزبانی کند که هر دو تیم در معرض سقوط هستند.

پایان خبر کوبار

چادرملو در دو قدمی تحقق یک رویا

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چادرملو در دو قدمی تحقق یک رویا" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چادرملو در دو قدمی تحقق یک رویا"، کلیک کنید.