پلوسی خواستار استعفای نتانیاهو شد

پلوسی خواستار استعفای نتانیاهو شد

به گزارش کوبار «نانسی پلوسی» در جریان مصاحبه با شبکه «آر.تی .ای» ایرلند در مورد پیامدهای حمله رژیم صهیونیستی علیه غزه که جان بیش از 34 هزار فلسطینی را گرفته است، گفت از آنچه «حق» صهیونیست ها برای «دفاع از خود» می داند، حمایت می کند، اما افزود: «ما سیاست و اقدمات بنیامین نتانیاهو را رد می کنیم.»

به نقل از کوبار رییس سابق دموکرات مجلس نمایندگان آمریکا گفت: «وحشتناک است. چه چیزی بدتر از کاری که نتانیاهو در پاسخ به هفت اکتبر انجام داده است؟ او باید استعفا کند. او در نهایت مسوول است.»

پلوسی ضمن انتقاد از مدیریت نتانیاهو، به حمایت از رژیم صهیونیستی متعهد باقی ماند، زیرا به گفته او، «در آنجا این کار، منافع امنیت ملی ایالات متحده است.» رییس سابق مجلس نمایندگان آمریکا گفت نتانیاهو «سال ها است» مانعی برای صلح در منطقه بوده است.

پلوسی گفت: «نمی دانم او از صلح می ترسد، از صلح ناتوان است یا فقط خواهان صلح نیست، اما او مانعی بر سر راه حل 2دولتی بوده است. من بر کلمه راه حل تاکید می کنم.»

اظهارات او تنها چند روز پس از آن بیان می شود که او و دیگر قانونگذاران مجلس نمایندگان آمریکا و همچنین سنا به تصویب بسته کمک های خارجی عظیمی که برای ارتش رژیم صهیونیستی پول ارسال می کند، رای مثبت دادند. این تحولات بیش از 6 ماه پس از آغاز جنگ غزه رخ می دهد. این بسته شامل حدود 26 میلیارد دلار کمک برای رژیم صهیونیستی است.

311311

پلوسی خواستار استعفای نتانیاهو شد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پلوسی خواستار استعفای نتانیاهو شد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پلوسی خواستار استعفای نتانیاهو شد"، کلیک کنید.