پشت پرده ماندن محرم نویدکیا در مس/ پاسخ منفی به پیشنهاد ۳۰ میلیاردی

پشت پرده ماندن محرم نویدکیا در مس/ پاسخ منفی به پیشنهاد ۳۰ میلیاردی

آفتاب‌‌نیوز :

همکاری سرمربی مس رفسنجان با این تیم برای فصل آینده هم ادامه دار خواهد بود و محرم نویدکیا پس از توافق با مدیران باشگاه، فهرست بازیکنان مدنظرش را به آن‌ها ارائه داد.

دو روز قبل از ددلاین انتخاب تیم فصل آینده این سرمربی جوان خبر داده بودیم و گویا پیشنهادات رسیده برای محرم آنقدر جذاب نبوده که او پروژه‌اش در رفسنجان را که به شکل موفقیت آمیزی درحال پیشروی بود، ترک کند. پیگیری‌ها نشان می‌دهد مبلغ پیشنهادی گل گهر به نویدکیا، چیزی در حدود ۳۰ میلیارد تومان بوده تا او در همان استان کرمان باقی بماند، اما شهرش را تغییر دهد. با این وجود وی پس از مذاکره با مدیران باشگاه و اطمینانی که آن‌ها به وی بابت منظم بودن پرداختی‌ها و تکرار نشدن مشکلات فصل گذشته داده‌اند، تصمیم گرفت کارش را با نایب قهرمان جام حذفی ادامه دهد.

به جز گل گهر که پیشنهاد رسمی خودش را به نویدکیا ارائه داده بود، دو باشگاه سپاهان و تراکتور هم پرس و جو‌هایی درخصوص وضعیت وی انجام دادند، اما نکته اینجاست سرمربی سابق سپاهان تقریبا با نیمی از قراردادی که گل گهر به وی پیشنهاد داد، در رفسنجان ماندنی شد چرا که پیگیری‌ها نشان می‌دهد او با ۳۰ درصد افزایش دستمزد نسبت به قرارداد سال گذشته‌اش (۶ میلیارد برای نیم فصل و ۱۳ میلیارد برای یک فصل) موافقت کرده است. اتفاقی که شاید در فوتبال ایران کمتر نمونه مشابه آن را سراغ داشته باشیم، ولی با توجه به مدل رفتاری نویدکیا، اتخاذ چنین تصمیمی از او اصلا بعید نیست.

پشت پرده ماندن محرم نویدکیا در مس/ پاسخ منفی به پیشنهاد ۳۰ میلیاردی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پشت پرده ماندن محرم نویدکیا در مس/ پاسخ منفی به پیشنهاد ۳۰ میلیاردی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پشت پرده ماندن محرم نویدکیا در مس/ پاسخ منفی به پیشنهاد ۳۰ میلیاردی"، کلیک کنید.