پاکدامن: رفتار” کریستین بایو” در گرند پری سیول غیرحرفه ای بود

پاکدامن: رفتار" کریستین بایو" در گرند پری سیول غیرحرفه ای بود

کاپیتان تیم ملی شمشیربازی گفت: کریستین بایو در گرندپری سیول همکاری خوبی با من نداشت و رفتار غیرحرفه ای انجام داد.

علی پاکدامن در گفت وگو با کوبار درباره ی صعود به رنکینگ سه جهان که برای اولین بار در شمشیربازی اتفاق افتاد، بیان کرد: اتفاق بزرگی برای من و شمشیربازی ایران بود که اولین بار در رنکینگ سه جهان قرار گرفتم. این رنکینگ با حضور در یک یا دو مسابقه به دست نیامد.  10 مسابقه را در یک سال پشت سر گذاشتم و هر روز تمرین کردم و دوری از خانواده را تحمل کردم و سختی کشیدم.

پاکدامن در مورد اینکه ارتقای رنکینگ جهانی تا چه اندازه در المپیک به او کمک می کند؟ گفت: در المپیک رنکینگ می تواند کمک کند اما همه کسانی که حضور دارند بازیکنان خوبی هستند. در شمشیربازی دنیا رقابت واقعا نزدیک است. 50 – 60 شمشیرباز خیلی خوب حضور دارند.  البته از الان صحبت در مورد المپیک زود است چون جام جهانی مادرید و قهرمانی آسیا را در پیش داریم.

در گرندپری سیول مربی نداشتیم

کاپیتان تیم ملی در پاسخ به این پرسش که در گرندپری سیول بدون مربی بازی کردند و نبود مربی در لحظات حساس مسابقه تا چه اندازه روی عملکرد او به عنوان بازیکن تاثیرگذار است؟ تصریح کرد: در گرندپری سیول مربی نداشتم. محمد فتوحی و فرزاد باهر کنار من بودند و محمد رهبری از روی سکو من را حمایت می کرد که از آنها تشکر می کنم. نزدیک المپیک هستیم و لازم است مربی کنار ما باشد. ارزش حضور مربی در لحظات حساس خود را نشان می دهد.

او افزود: من بازی را 15 بر 14 واگذار کردم و نمی خواهم این شکست را گردن کسی بیندازم. از هم تیمی هایم تشکر می کنم کنار من بودند. نمی خواهم بگویم اگر مربی کنارم بود حتما پیروز می شدم اما هر کسی نقش و تاثیر خودش را دارد.

“بایو” اصلا با من همکاری خوبی نداشت

پاکدامن در پاسخ به پرسش دیگری مبنی براینکه گفته می شود کریستین بایو (مربی فرانسوی که با فدراسیون ایران قرارداد دارد)  همکاری خوبی با بازیکنان ایران در گرندپری سیول نداشت و آیا انتظار این مسیله را داشتند؟ گفت: من راجع به بقیه نمی توانم صحبت کنم اما با خود من اصلا همکاری خوبی نداشت مخصوصا  در بازی با شمشیرباز ترکیه. او رفتارهای غیرحرفه ای انجام داد که نمی خواهم زیاد به آن بپردازم.

اردوی فرانسه خوب بود

او در مورد اردوی طولانی مدتی که در فرانسه داشتند و بازگشت به ایران نیز بیان کرد: همیشه گفته ام محیط تمرینی فرانسه خوب است چون تجربه آن را از قدیم داشتیم. اردوی فرانسه تا الان خوب بوده و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و حریفان تمرینی خوبی داشتیم. فدراسیون زحمت کشید و ما را حمایت کرد و تشکر می کنم اما ما 50 روز بیرون ایران بودیم و من به این شرایط عادت نداشتم. خیلی دلم می خواهد به ایران برگردم. برگشتن آقای فخری می تواند امیدبخش باشد و کمک کند روزهای بهتری را بسازیم.

دنبال بهترین عملکرد در جام جهانی مادرید هستیم

پاکدامن با اشاره به درپیش بودن جام جهانی مادرید تاکید کرد: تلاش ما همیشه بر این بوده که در انفرادی  و تیمی بهترین عملکرد را داشته باشیم و این اتفاق هم رخ داد و در انفرادی رنکینگ خوبی داریم. در تیمی هم رنکینگ یک رقمی داریم و تیم دوم آسیا هستیم.

پایان خبر کوبار

پاکدامن: رفتار” کریستین بایو” در گرند پری سیول غیرحرفه ای بود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پاکدامن: رفتار” کریستین بایو” در گرند پری سیول غیرحرفه ای بود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پاکدامن: رفتار” کریستین بایو” در گرند پری سیول غیرحرفه ای بود"، کلیک کنید.