واگذاری زمین رایگان به بیش از 130 هزار خانوار در سال 1403

واگذاری زمین رایگان به بیش از 130 هزار خانوار در سال 1403

آفتاب نیوز :

محمدعلی زهره ای عصر یک شنبه 15 بهمن ماه 1402 پس از برگزاری جشن اهدای زمین رایگان به خانوار های مشمول قانون حمایت از جوانی جمعیت استان گلستان که در سالن آمفی تیاتر دانشگاه آزاد اسلامی گرگان برگزار شد، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: سیاست های کلان رییس جمهور در خصوص جوانی جمعیت ابلاغ و اقدامات قانونی برای هدایت کشور به سمت و سوی تحقق این هدف انجام شده است.

وی با بیان اینکه در همین چارچوب در سال 1402 عملیات اجرایی در دو مرحله در حوزه وزارت راه و شهرسازی نیز انجام شده است، ادامه داد: امروز و همزمان با دهه مبارک فجر، جشن اهدای زمین رایگان به 219 خانوار مشمول قانون حمایت از جوانی جمعیت در استان گلستان را شاهد هستیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی از برنامه ریزی برای واگذاری زمین به بیش از 120 هزار خانوار در اقصی نقاط کشور خبر داد و خاطرنشان کرد: اگر این هدف محقق شود، اقدام بی سابقه سراسری در سال آینده خواهد بود.

وی اقدام استان گلستان در راستای واگذاری زمین رایگان به خانوار های مدنظر طرح مذکور را مناسب برشمرد و افزود: سایر استان های کشور باید تلاش کنند تا روند واگذاری با سرعت، همت، جدیت تمام و تلاش همه جانبه انجام شود.

زهره ای با تاکید بر اینکه هموطنان در آینده ای نزدیک خبر های بیشتر و بهتری از این واگذاری ها را خواهند شنید، تصریح کرد: وزیر راه و شهرسازی با جدیت هر چه تمام تر پیگیر تحقق برنامه های وزارتخانه در این زمینه است.

در چارچوب قانون حمایت از خانواده و جوانی جمعیت در استان گلستان، طی دو مرحله به 512 خانوار زمین رایگان اهدا شد.

در این مراسم جمع کثیری از خانوار های اقوام مختلف استان گلستان حضور داشتند و اسناد زمین های خود را از مسیولان ارشد وزارت راه و شهرسازی دریافت کردند.

واگذاری زمین رایگان به بیش از 130 هزار خانوار در سال 1403

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واگذاری زمین رایگان به بیش از 130 هزار خانوار در سال 1403" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واگذاری زمین رایگان به بیش از 130 هزار خانوار در سال 1403"، کلیک کنید.