هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری از مردم با تولید محصولات تقلبی از برندهای معتبر

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری از مردم با تولید محصولات تقلبی از برندهای معتبر

رییس اداره اجتماعی پلیس آگاهی فراجا نسب به کلاهبرداری از مردم با ترفند برند تقلبی شرکت های معتبر هشدار داد.

به گزارش کوبار، سرهنگ محمد شریفی دراین باره گفت: بسیاری از برندهای معروف با مشکل ساخت نمونه های تقلبی از محصولات مواجه هستند، محصولاتی که جدا از ضرر مالی این امر برای برندها و ضربه ای که می تواند به اعتبار آنها وارد کند، برای مصرف کنندگان هم دردسرساز است.

وی با بیان اینکه پلیس هوشمندانه در این خصوص توانمندی های خود را به کار گرفته است، افزود: به عنوان مثال اخیرا کارآگاهان مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی موفق شدند، دو فرد شیاد را که در کارگاهی واقع در غرب تهران مبادرت به تولید 20 هزار بطری آبمیوه تقلبی و غیراستاندارد با برند شرکت های معتبر کرده و آن را از طریق فضای مجازی به صورت گسترده توزیع کرده بودند، شناسایی و دستگیر کنند. این کارگاه نیز پلمب شد.

رییس اداره اجتماعی پلیس آگاهی فراجا ضمن تاکید بر برخورد قاطع و بدون اغماض با عوامل توزیع و فروش مواد غذایی و خوراکی غیر بهداشتی و غیراستاندارد در سراسر کشور به عموم شهروندان، توصیه کرد: هنگام خرید محصولات غذایی به ویژه آبمیوه هایی که با عنوان برند طبیعی در فروشگاه ها عرضه می شوند به نشان استاندارد و کد 10 رقمی مندرج در زیر آن توجه کنند.

شریفی با اشاره به اینکه شهروندان برای تهیه محصولات غذایی و بهداشتی سعی کنند از فروشگاه های معتبر خریداری کنند، خاطرنشان کرد: افراد می توانند در صورت مشاهده هرگونه فعالیت مشکوک در خصوص کارگاه های جعل اسناد و کالای تقلبی جهت بررسی به مرکز فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

پایان خبر کوبار

هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری از مردم با تولید محصولات تقلبی از برندهای معتبر

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری از مردم با تولید محصولات تقلبی از برندهای معتبر" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هشدار پلیس نسبت به کلاهبرداری از مردم با تولید محصولات تقلبی از برندهای معتبر"، کلیک کنید.