هاشمی: باید به استقلال وپرسپولیس کمک کرد تا از مسیرشان دور نشوند

هاشمی: باید به استقلال وپرسپولیس کمک کرد تا از مسیرشان دور نشوند

وزیر ورزش و جوانان گفت: استقلال و پرسپولیس در ابتدای راه جدید هستند و باید به این دو باشگاه کمک کرد تا از مسیر اصلی شان دور نشوند.

به گزارش کوبار و به نقل از وزارت ورزش و جوانان، کیومرث هاشمی افزود: تلاش ما رفع تمامی دغدغه های ورزشکاران است که برگزاری آیین تجلیل با حضور رییس جمهور یکی از این موارد بود.

وی گفت: وظیفه ورزشکار افتخارآفرینی است و وظیفه ما آماده کردن شرایط برای آنها و باید برای این قهرمانان آرامش را فراهم کنیم. یکی از معدود سالهایی بود که با شروع سال از ورزشکاران تجلیل شد.

هاشمی تصریح کرد: آنچه به لحاظ پرداختی نیاز بود انجام شد اما این به تنهایی کافی نیست و باید دغدغه ورزشکاران در بخش اشتغال، سربازی و مسکن را مرتفع کرد.

وزیر ورزش خاطرنشان کرد: در آیین نامه سرباز قهرمان رفع این دل نگرانی ها دیده شده و اصلاحات آن در حال انجام است که دامنه شمول ورزشکاران بیشتر شود.

وی افزود: سال قبل ورزش 1005 بار پرچم جمهوری اسلامی را به اهتزاز در آورد و این ظرفیت ورزش قهرمانی است.

وزیر ورزش اضافه کرد: قانون می گوید باشگاه ها باید مشمول معافیت مالیاتی باشند. هر باشگاه به طور میانگین 10 تا 12 شغل ایجاد می کند و حدود 43 هزار میلیارد تومان سرمایه گذاری کرده اند.

وی اظهار کرد: دغدغه باشگاه داران، دغدغه درستی است و پیگیری معافیت مالیاتی را وظیفه خودم می دانم. رییس جمهور هم اعتقاد داشت وزارت ورزش نباید درگیر باشگاه داری شود.

هاشمی گفت: در کار مشترکی که در دولت انجام شد، اتفاق خیلی خوب واگذاری استقلال و پرسپولیس صورت گرفت.

وی افزود: باشگاه داری رسالت وزارت ورزش نیست، این واگذاری یکی از موفقیت های ورزش کشور است.
هاشمی همچنین اضافه کرد: دریافت حق پخش تلویزیونی حق باشگاه هاست و باید این حق داده شود. 35 تا 70 درصد درآمد باشگاه ها در دنیا بر اساس حق پخش تلویزیونی است که باشگاه های ما از این محروم هستند.
وی خاطرنشان کرد: استقلال و پرسپولیس در ابتدای راه جدید هستند و باید به این دو باشگاه کمک کرد تا از مسیر اصلی شان دور نشوند.
وی در پایان تاکید کرد: در موضوعات کلان وزارت ورزش به این دو باشگاه مردمی و پرطرفدار کمک خواهد کرد. باید نظر 40 میلیون نفر هوادار این دو باشگاه راجلب کرد. البته حدود پنج درصد سهام این دو باشگاه به پیشکسوتان خواهد رسید.

پایان خبر کوبار

هاشمی: باید به استقلال وپرسپولیس کمک کرد تا از مسیرشان دور نشوند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هاشمی: باید به استقلال وپرسپولیس کمک کرد تا از مسیرشان دور نشوند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هاشمی: باید به استقلال وپرسپولیس کمک کرد تا از مسیرشان دور نشوند"، کلیک کنید.