نکونام بهترین بازیکنش را کمک جلالی فرستاد!

نکونام بهترین بازیکنش را کمک جلالی فرستاد!

آفتاب نیوز :

نفوذ های پرتعداد ابولفضل جلالی در طول نود دقیقه باعث شده تا جواد نکونام بهترین و آماده ترین مهره دفاعی تیم اش را در سمت چپ دفاع سه نفره به کار بگیرد و این اتفاق در بازی با فولاد هم تکرار شد!

نکونام در ابتدای فصل از آرمین سهرابیان چپ پا در سمت چپ خط دفاعی استفاده می کرد تا علاوه بر پوشش فضای پشت سر جلالی این بازیکن را هم با پاس های خوبی که ارسال می کرد در موقعیت ارسال قرار دهد، سهرابیان با توجه به اینکه سابقه حضور در پست دفاع چپ را هم در کارنامه خود دارد با حرکات ترکیبی اورلپ و آندرلپ آشناست با نفوذ های ناگهانی کمک حال جلالی بود.

پس از مصدومیت سهرابیان این بار نوبت به محمد مرادمند رسید تا با رویکردی متفاوت پشت سر جلالی قرار بگیرد و با حضور ثابت در خط دفاع جسارت بیشتری به این مدافع برای حضور همه جانبه در حملات بدهد و خیال او از پشت سر خود راحت باشد، مرادمند بدون مکث در زمان حملات تیم حریف روی پای بازیکنان می رفت و فرصت بازگشت را برای جلالی فراهم می کرد، این شگرد دوم تیم نکونام در استفاده از بازیکنان سمت چپ دفاع سه نفره بود.

در بازی با فولاد خوزستان با اینکه ایمان سلیمی اکثرا در سمت راست دفاع سه نفره به میدان رفته بود به واسطه تجربه بالاتر نسبت به حامدی فر در سمت چپ خط دفاعی قرار گرفت تا جلالی روال همیشگی خود را طی کند و بدون نگرانی از فضای پشت سرش در حملات شرکت کند.

استفاده دایمی از ابولفضل جلالی در فاز هجومی نیازمند یک حمایت تیمی و فردی از این بازیکن در جریان مسابقه دارد تا او بتواند بدون مسیولیت های دفاعی دایمی در حملات شرکت کند و نکونام به خوبی این مسیله را در تیم اش درک کرده بود و بازیکنانی که در زمین قرار داده در خدمت این تیم و تاکتیک او قرار گرفتند، بازیکنان زیادی در درخشش این فصل جلالی نقش داشته اند، از مدافعان وسط تا هافبک های دفاعی!

نکونام بهترین بازیکنش را کمک جلالی فرستاد!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نکونام بهترین بازیکنش را کمک جلالی فرستاد!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نکونام بهترین بازیکنش را کمک جلالی فرستاد!"، کلیک کنید.