نمایش «نیست نیست، کلوچه نیست» در مرکز تیاتر کانون اجرا می شود

نمایش «نیست نیست، کلوچه نیست» در مرکز تیاتر کانون اجرا می شود

به گزارش کوبار، اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل کانون، این نمایش که برگرفته از کتاب «یک موجود خیلی عجیب» نوشته روندا آرمیتج از انتشارات کانون است، هر روز به جز شنبه ها از ساعت 18:30 ماه های فروردین و اردیبهشت 1403 در سالن بوستان مرکز تولید تیاتر و تیاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به روی صحنه می رود.

در خلاصه نمایش «نیست نیست، کلوچه نیست» آمده است: صبح یک روز شاد در جنگل، میمون کوچولو سبدی را پیدا می کند اما موجود داخل سبد برای او غریبه است و حالا میمون کوچولو برای پیدا کردن صاحب سبد تلاش می کند و در این مسیر با شخصیت های مختلفی چون جوجه کلاغ ها، زی زی زرافه، قورباغه ها، فی فیل خان، روبی روباهه، روبرو می شود و با مشکلات مختلفی دسته و پنجه نرم می کند اما در آخر شیر خان می گوید…

عروسک گردانان و صداپیشگان این نمایش احمد خیرآبادی، سمیه بیگی، پریا علیمحمدی، المیرا پارسا، نسا جبین پور، حامد رحمن پور، محمدیوسف فخریوسفی و پویا شش پری هستند.

سایر عوامل نمایش «نیست نیست، کلوچه نیست» عبارتند از: مشاور کارگردان: حسن دادشکر، نویسنده: المیرا پارسا، دستیار کارگردان: فاطمه سادات حسینی، برنامه ریز: یکتا مقدس فر، طراح عروسک: علیرضا حسین پور، آهنگ ساز: محمد فرشته نژاد، طراح صحنه: پریا علیمحمدی و علیرضا حسین پور، شاعر: آزاده فرهنگیان، طراح نور: محمدرضا شاملوفرد، طراح لباس: سمیرا شش پری و طراح پوستر: نازنین یزدانی.

علاقه مندان به دیدن این نمایش می توانند برای تهیه بلیت به سایت تیوال مراجعه کنند و یا با شماره های 02188966119، 0919130857 تماس بگیرند.

همچنین شماره تلفن 09197373188 برای هماهنگی مدارس و مراکز آموزشی برای دیدن این نمایش در نظر گرفته شده است.

نمایش «نیست نیست، کلوچه نیست» در مرکز تیاتر کانون اجرا می شود

22057

نمایش «نیست نیست، کلوچه نیست» در مرکز تیاتر کانون اجرا می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نمایش «نیست نیست، کلوچه نیست» در مرکز تیاتر کانون اجرا می شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نمایش «نیست نیست، کلوچه نیست» در مرکز تیاتر کانون اجرا می شود"، کلیک کنید.