نبود سالن ورزشی مشکل اصلی روستاهای دهستان الوندکوه غربی

امام جمعه شهر مریانج مطرح کرد؛

نبود سالن ورزشی مشکل اصلی روستاهای دهستان الوندکوه غربی

امام جمعه شهر مریانج، نبود سالن ورزشی در منطقه را یکی از مشکلات اصلی روستاییان دامنه غربی الوند عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری کوبار، حجت الاسلام یاسر مظاهری امام جمعه شهر مریانج در دیدار با عباس صوفی منتخب مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس شورای اسلامی که با حضور دهیاران روستاهای دهستان الوندکوه غربی برگزار شد، اظهار کرد: مشکلات این منطقه (دهستان الوندکوه غربی) به خصوص روستاهای اطراف، همیشه دغدغه ما بوده، به طوری که اولویت ما همواره تلاش برای رفع مشکلات روستاییان گرانقدر است و به این موضوع بارها در خطبه های نماز جمعه اشاره داشته ایم.

وی با بیان اینکه نباید از مشکلات مختلف در روستاها غفلت کرد، افزود: مردم روستاها همواره پای کار نظام مقدس جمهوری اسلامی و آرمان های والای آن بوده و با تلاش برای رفع مشکلات باید قدردان این ایستادگی باشیم.

امام جمعه شهر مریانج متذکر شد: تلاش برای رفع مشکلات مردم به خصوص روستاییان پرتلاش، نزد خداوندمتعال پاداش ویژه ای دارد و بر این باورم که نماینده منتخب مردم همدان، فامنین و قهاوند در مجلس با پشتوانه و تجربه بالا در امور اجرایی و مدیریتی، می تواند موجبات توسعه همدان و بخش های تابعه را رقم بزند.

مظاهری، نبود سالن ورزشی در منطقه را یکی از مشکلات اصلی روستاییان دامنه غربی الوند دانست و تاکید کرد: روستاها سرشار از استعداد در زمینه های مختلف هستند، امیدواریم با پیگیری به این استعدادها توجه شود.

نبود سالن ورزشی مشکل اصلی روستاهای دهستان الوندکوه غربی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نبود سالن ورزشی مشکل اصلی روستاهای دهستان الوندکوه غربی" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نبود سالن ورزشی مشکل اصلی روستاهای دهستان الوندکوه غربی"، کلیک کنید.