میز خدمت کمیته امداد امام خمینی ره استان سمنان دایر می شود

میز خدمت کمیته امداد امام خمینی ره استان سمنان دایر می شود

به گزارش خبرگزاری کوبار استان سمنان، محمدحسین ذوالفقاری، مدیرکل کمیته امداد استان سمنان روز یکشنبه 26 فروردین ماه در گفت وگو با اصحاب رسانه از حضور جناب آقای دکتر محسن لطفی پور و دکتر رضا سوهانی نمایندگان تام الاختیار رییس کمیته امداد امام خمینی ره در میز خدمت سفر ریاست جمهوری به استان سمنان خبر داد و اذعان داشت: این میز خدمت از صبح روز چهارشنبه 29لغایت 31 فروردین ماه 1403 از ساعت 8 الی 18 به مدت سه روز با حضور نمایندگان تام الاختیار معرفی شده از کمیته امداد مرکز و تیم ستادی، آماده پاسخگویی و ثبت درخواست مراجعین و ارباب رجوع تحت حمایت کمیته امداد در طول سفر ریاست جمهوری است.

محمدحسین ذوالفقاری خاطرنشان کرد: بیش از 20 کاربر، کارشناس مددکاری و کارشناس ارزیاب و کارشناسان ویژه پیگیری و موارد خاص، کارشناسان حقوقی، کارشناسان مناطق محروم، معاونین، مدیر نظارت و بازرسی کمیته امداد امام خمینی (ره) در میز خدمت اداره کل کمیته امداد استان پاسخگوی جامعه هدف در این سفر پر خیر و برکت هستند.

وی در ادامه تصریح کرد: در میز خدمت؛ درخواست های مددجویان با حضور نمایندگان تام الاختیار کمیته امداد در سامانه سامد ثبت و رسیدگی خواهد شد.

ذوالفقاری با اشاره به اینکه ستاد مستقر در اداره کل همه تلاش خود را برای تکریم و ایجاد امکانات رفاهی برای مراجعین به کار خواهد بست، ابراز داشت: مددجویانی که بنا به هر دلیل امکان حضور در محل میز خدمت امداد برای آنان میسر نیست می توانند با شماره گیری 111 با سامانه سامد ارتباط حاصل و درخواست خود را با کارشناسان مربوطه مطرح کنند

شایان ذکر است، تعدادی از کارشناسان کمیته امداد امام خمینی ره استان سمنان به منظور پاسخگویی نیز در سامانه سامد مشغول به کار خواهند بود.

46

میز خدمت کمیته امداد امام خمینی ره استان سمنان دایر می شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "میز خدمت کمیته امداد امام خمینی ره استان سمنان دایر می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "میز خدمت کمیته امداد امام خمینی ره استان سمنان دایر می شود"، کلیک کنید.