منافی: پرسپولیس نباید به نتایج تیم های دیگر توجه کند/ 4 بازی گل نخوردن رفیعی شاهکار است

منافی: پرسپولیس نباید به نتایج تیم های دیگر توجه کند 4 بازی گل نخوردن رفیعی شاهکار است

بازیکن سابق پرسپولیس گفت: روندی که پرسپولیس در نیم فصل دوم داشته این تیم را به قهرمانی می رساند.

جواد منافی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری کوبار، در خصوص صعود پرسپولیس به صدر جدول رده بندی لیگ برتر و چشم انتظاری این تیم برای توقف استقلال مقابل شمس آذر اظهار کرد: پرسپولیس اصلاً نباید به نتایج تیم های دیگر توجهی کند. روند رو به رشدی که از نیم فصل دوم آغاز شده، هفته به هفته ادامه پیدا کند در پایان فصل منجر به قهرمانی می شود. هواداران هم از شیوه و نتیجه بازی ها راضی هستند. وقتی 3 امتیاز هر بازی به دست می آید راه برای تکرار قهرمانی باز است. این روند قطع نشود قهرمانی در آخر فصل نصیب پرسپولیس می شود.

بازیکن سابق پرسپولیس ادامه داد: صنعت نفت شرایط بحرانی دارد و این فصل چند بار سرمربی این تیم تغییر کرده است. این تیم نیاز به پیروزی دارد و از طرفی دیگر، ترس از باختن باعث می شود استرس بیشتری داشته باشد. آنها مقابل سپاهان برنده شدند، اما دو بازی متوالی را برابر استقلال خوزستان و پرسپولیس واگذار کردند. تلاش کردند تا در بازی با پرسپولیس بازنده نباشند، اما توانایی چنین کاری را نداشتند و در نهایت شرایط برای بقای صنعت نفت در لیگ برتر خیلی سخت تر شد. در این سال ها به تیم های پرطرفداری مثل صنعت نفت خیلی توجه نشده است. نساجی مازندران هم چنین وضعیتی دارد و این تیم پر هوادار در خطر سقوط است. جالب اینکه استقلال خوزستان و فولادخوزستان هم در رده های پایین جدول قرار دارند و احتمال دارد در خطر سقوط قرار بگیرند.  

منافی درباره اینکه امیررضا رفیعی چهارمین بازی متوالی را درون دروازه پرسپولیس با کلین شیت به پایان رساند، عنوان کرد: کل تیم خوب بازی می کند و مسلماً خط دفاعی هم عملکرد خوبی داشته است. اینکه توپ خیلی کم روی دروازه رفیعی آمد به خاطر عملکرد خوب کل تیم بود. خطوط حمله و میانی پرسپولیس ان قدر خوب کار می کنند که موقعیت به حریفان داده نمی شود. رفیعی برای آینده حرف های زیادی برای گرفتن خواهد داشت و اعتماد به نفس لازم را پیدا کرده است. چهار بازی گل نخوردن در پرسپولیس شاهکار است و رفیعی باید قدر خود را بداند.

 

منافی: پرسپولیس نباید به نتایج تیم های دیگر توجه کند/ 4 بازی گل نخوردن رفیعی شاهکار است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "منافی: پرسپولیس نباید به نتایج تیم های دیگر توجه کند/ 4 بازی گل نخوردن رفیعی شاهکار است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "منافی: پرسپولیس نباید به نتایج تیم های دیگر توجه کند/ 4 بازی گل نخوردن رفیعی شاهکار است"، کلیک کنید.