مفقودی یک کارگر شهرداری حین جمع آوری آب های سطحی – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

مفقودی یک کارگر شهرداری حین جمع آوری آب های سطحی - خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری کوبار، بارش های شدید شب گذشته جمعه چهاردهم و صبح شنبه پانزدهم اردیبهشت ماه، باعث بروز تند آب، انسداد و گرفتگی در یکی از شبکه های دسترسی به کانال جنوب شرقی تهران و در حوزه شهرداری منطقه 15؛ بزرگراه بعثت نزدیک به میدان بسیج (در داخل فضای سبز) شد.

شهرداری منطقه 15 تهران در اطلاعیه ای اعلام کرد: در پی بارندگی شدید و گرفتگی این شبکه دسترسی به کانال اصلی، عوامل اجرایی و مدیران خدمات شهری به محل اعزام شدند و کارگران اداره مسیل های منطقه برای رفع گرفتگی شبکه آبرسانی به محل اعزام شده و در جهت بازکردن آن اقدام کردند.

حجم تندآب و فشار آب زیاد، باعث افتادن یکی از کارگران پیمانکار اداره مسیل ها و قنوات منطقه به داخل شبکه جمع آوری آب های سطحی متصل به کانال سرخه حصار شد.

در پی این حادثه بلافاصله عوامل اجرایی و نیروهای امدادرسان از جمله آتش نشانی به محل اعزام شدند و در دسته های مختلف نیروهای امدادرسان اقدام به گشت و جست وجو از محل حادثه تا محدوده چرم شهر کرده اند.

عوامل امداد و نجات با همکاری شهرداری منطقه همچنان در حال جست وجوی این کارگر خدمت رسان هستند و در صورت کسب اطلاعات جدید، اطلاع رسانی خواهد شد.

همچنین در راستای تعهد شهرداری منطقه 15، در حفظ جان کارکنان خود، حادثه پیش آمده با جدیت در دست بررسی است و در صورت محرز شدن تخلف یا عدم رعایت اصول ایمنی کافی، پیمانکار مربوطه حتماً بازخواست خواهد شد و در این باره نیز به عموم شهروندان اطلاع رسانی خواهد شد.

مفقودی یک کارگر شهرداری حین جمع آوری آب های سطحی – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مفقودی یک کارگر شهرداری حین جمع آوری آب های سطحی – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مفقودی یک کارگر شهرداری حین جمع آوری آب های سطحی – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.