معیار های «رییس جمهور اصلح» تبیین شود

معیار های «رییس جمهور اصلح» تبیین شود

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم با صدور بیانیه ای بر لزوم جهاد تبیین دانشگاهیان برای معرفی معیار های رییس جمهور اصلح تاکید کردند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری کوبار، دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد قم در حاشیه مراسم هفتمین روز شهادت آیت الله رییسی و همراهان شهیدش بیانیه ای صادر و بر لزوم جهاد تبیین دانشگاهیان برای معرفی معیار های رییس جمهور اصلح تاکید کردند.

در این بیانیه آمده است: جامعه دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی استان قم به عنوان یکی از تکیه گاه های اصلی و اصیل دیانت و سیاست، فرهنگ وآموزش در «ام القرای جهان تشیع» وظیفه اسلامی و انسانی خود می داند با جهاد تبیین درراستای تنویرافکارعمومی نسبت به معرفی معیار های رییس جمهور اصلح به میدان آمده و در این آزمون سرنوشت ساز دوشادوش مردم شهیدپرور و قدرشناس، مشت کوبنده دیگری بردهان استکبار جهانی دشمنان ایران اسلامی بکوبند.

در این بیانیه مطرح شده است: با توجه به پیام رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله امام خامنه ای به مناسبت شهادت آیت الله رییسی، سکاندار بعدی ریاست جمهوری اسلامی باید شخصیتی خستگی ناپذیر، صبور و فداکار باشد تا بتواند نسبت کوه صعب العبورغربت و شهد شیرین شهادت درمسیر سخت خدمت به اهل حرم را عاشقانه نظاره گر باشد و پرواز را آغاز کند.

در این بیانیه تاکید شده است: مردم و سیاستمداران جهان، تشییع باشکوه پیکر مطهر شهیدان عزیزخدمت را از رسانه ها دیده و شنیده اند و آن را نمادی برای وحدت مردم و مسیولان برای تنومندی درخت پرثمرنظام مقدس جمهوری اسلامی می دانند و آحاد ملت ایران اسلامی و تمام افرادی که در رگ هایشان خون و غیرت ایرانی جاری است و در اقصی نقاط جهان زندگی می کنند.

معیار های «رییس جمهور اصلح» تبیین شود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "معیار های «رییس جمهور اصلح» تبیین شود" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "معیار های «رییس جمهور اصلح» تبیین شود"، کلیک کنید.