مشارکت حداکثری دانش آموزان قزوین در انتخابات ریاست جمهوری – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

مشارکت حداکثری دانش آموزان قزوین در انتخابات ریاست جمهوری - خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری کوبار، سرهنگ ابراهیم رسولی فر اظهار کرد: روز جمعه 8 تیر ماه شاهد حماسه دیگری از مردم ایران زمین خواهیم بود و با لبیک به فرمان رهبر معظم انقلاب و با حضور حداکثری در پای صندوق، با آرمان های انقلاب تجدید بیعت خواهیم کرد.

مسوول سازمان بسیج دانش آموزی سپاه صاحب الامر (عج) استان قزوین بیان کرد: همانطور که شاهد بودیم مردم عزیز در اقصی نقاط کشور و حتی روستاها یاد و خاطره رییس جمهورشان را گرامی داشتند و با شکوه هر چه تمام شهید دکتر رییسی و همراهانشان رو بدرقه کردند و حماسه آفریدند.

وی در ادامه گفت: به فرموده رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای باید این حماسه مردم تکمیل و کامل شود و انشاالله مردم و بویژه دانش آموزان روز جمعه 8 تیر ماه به همراه پدر، مادر و دوستان پای صندوق های رای حاضر خواهند شد و با انتخاب رییس جمهور آینده کار که گره خورده در آینده خودشان است تکمیل خواهند کرد.

این مسوول عنوان کرد: بسیج دانش آموزی با همراهی اداره کل آموزش و پرورش برای انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری برنامه های متنوعی را در نظر گرفته است تا شاهد نقش آفرینی دانش آموزان در سرنوشت آینده خود باشیم.

وی در ادامه افزود: پویش «روایت حضور» یکی از برنامه های انتخاباتی مختص به دانش آموزان است که در این پویش دانش آموزان با تولید کلیپ کوتاه در خصوص تشویق و ترغیب عموم مردم بویژه رای اولی ها و همچنین با پویش «ادامه راه» که در این پویش کلیپ و فیلم در خصوص دلایل شرکت در انتخابات و اهمیت مشارکت در انتخاب رییس جمهور آینده کشور که ویژه رای اولی ها است، شاهد نقش آفرینی دانش آموزان استان خواهیم بود.

مسوول سازمان بسیج دانش آموزی گفت: پویش «ما تاثیر گذاریم» و پویش «یه قدم برای ایران» توسط همه دانش آموزان در مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و دوم در خصوص همراهی پدر و مادر در روز انتخابات و دعوت از دیگران و دوستان برای حضور در پای صندوق رای برنامه ریزی شده است که در این پویش با تهیه کلیپ یک دقیقه ای نظرات خود را بیان خواهند کرد.

وی در خصوص لینک و آدرس پیام رسان شاد برای ارسال تولیدات و کلیپ های دانش آموزان تصریح کرد: از همه دهه هشتادی و نودی های استان تقاضا داریم که آثار و تولیدات خود در پیام رسان شاد ارسال کنند که البته درپایان این برنامه ها نیز مانند سایر پویش ها به تولیدات و آثار برترجوایز ارزنده اهدا خواهد شد.

رسولی فر در پایان صحبت هایش با تاکید براینکه امیدواریم دانش آموزان به ویژه رای اولی ها در کنار خانواده بتوانند ضمن ایجاد مشارکت حداکثری در انتخابات، انتخاب خوبی نیز داشته باشند گفت: حضور و فعالیت دانش آموزان برای برگزاری برنامه های انتخاباتی ستودنی است و با توجه به اثرگذاری قشر دانش آموز در خانواده امیدواریم بتوانیم در این حوزه اقدامات موثری داشته باشیم.

مشارکت حداکثری دانش آموزان قزوین در انتخابات ریاست جمهوری – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مشارکت حداکثری دانش آموزان قزوین در انتخابات ریاست جمهوری – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مشارکت حداکثری دانش آموزان قزوین در انتخابات ریاست جمهوری – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.