مس به 1/4 نهایی صعود کرد/ شکست ناپذیری شاگردان نویدکیا حفظ شد – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

مس به 1/4 نهایی صعود کرد/ شکست ناپذیری شاگردان نویدکیا حفظ شد - خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار کوبار، تیم های فوتبال مس رفسنجان و پیکان در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی از ساعت 17:45 و در ورزشگاه شهدای مس رو در روی هم قرار گرفتند که این بازی در پایان دو نیمه با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید تا کار به ضربات پنالتی کشیده شود و مس موفق شد در ضربات پنالتی با نتیجه 5 بر 4 به سود شاگردان نویدکیا به پایان رسید.

ترکیب مس: حامد لک، محمد نژاد مهدی، رامتین سلیمان زاده، میثم تیموری، حسن جعفری، جلال الدین علی محمدی، فرشید باقری، مهدی ترکمان (73 – عرفان شهریاری)، سعید واسعی، محمدمهدی محبی (107 – محمد اکبری) و سجاد شهباززاده.

ترکیب پیکان: محمدرضا دیناروند، مبین دهقان، نیما احمدی (75- امیرحسین صدقی)، ایمان اکبری، علی اصغر صادقی، ابوالفضل زمانی، علی اکبر رنجبر، امیرحسین غلامی، آرش هاشمی، مجتبی حقدوست و امیر شهیم.

تیم فوتبال مس بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه 4 سجاد شهباززاده در موقعیت گلزنی قرار گرفت اما دیناروند به خوبی مانع از باز شدن دروازه پیکان شد. پس از آن بازیکنان هر دو تیم بیشتر در میانه های زمین توپ را به گردش در می آوردند.

جلال الدین علی محمدی روی پاس سعید واسعی در دقیقه 32 با ضربه پای راست دروازه دیناروند را باز کرد و گل اول بازی به نام او و تیم مس به ثبت رسید.

در نهایت این بازی در نیمه اول با یک گل خاتمه یافت.

در شروع نیمه دوم تیم پیکان خیلی زود به بازی برگشت و ابوالفضل زمانی موفق شد روی پاس در عرض احمدی و روی غفلت مدافعان مس توپ را وارد دروازه کند تا حساب کار یک بر یک شود. تیم مس موقعیت های زیادی را در نیمه دوم از دست داد و هیچکدام از توپ های شاگردان محرم نویدکیا به تور دروازه پیکان نچسبید تا برنده بازی در وقت های اضافه شناخته شود.

در وقت های اضافه موقعیت های دو تیم به خصوص مس رفسنجان حاصلی به همراه نداشت و کار به ضربات پنالتی کشیده شد و تیم مس رفسنجان موفق شد با نتیجه 5 بر 4 پیکان را شکست دهد و به مرحله یک چهارم نهایی صعود کند. همچنین با این پیروزی، روند شکست ناپذیری محرم نویدکیا همراه با تیم مس حفظ شد.

مس به 1/4 نهایی صعود کرد/ شکست ناپذیری شاگردان نویدکیا حفظ شد – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مس به 1/4 نهایی صعود کرد/ شکست ناپذیری شاگردان نویدکیا حفظ شد – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مس به 1/4 نهایی صعود کرد/ شکست ناپذیری شاگردان نویدکیا حفظ شد – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.