مایکل داگلاس آرزو داشت کشته می شد/ مرگ فوق العاده «مرد مورچه ای»

مایکل داگلاس آرزو داشت کشته می شد/ مرگ فوق العاده «مرد مورچه ای»

به گزارش خبرگزاری کوبار، مایکل داگلاس که نقش شخصیت دانشمند هنک پیم را در مجموعه فیلم های استودیو مارول بازی کرده است، برای فیلم «مرد مورچه ای و زنبورک: شیدایی کوانتومی» درخواست کرده بود تا شخصیتش بمیرد.

کوبار نوشت:این بازیگر برنده اسکار که برای تبلیغ سریال جدیدش «فرانکین» که در اپل تی وی پخش می شود، صحبت می کرد درباره تمایل خود برای مرگ شخصیتش گفت: این درواقع درخواست من برای سومین فیلم بود. گفتم دوست دارم یک مرگ جدی با این همه جلوه های ویژه عالی داشته باشم. باید راه فوق العاده ای وجود داشته باشد که مثلاً بتوانم به اندازه مورچه کوچک و بعد منفجر شوم، یا حالا هر چیز دیگر …

داگلاس در فرش قرمز فیلم «کوانتومانیا» در سال 2023 در پاسخ به این سوال که اگر فیلم چهارمی وجود داشته باشد آیا وی بازخواهد گشت؟ یک شرط داشت و گفت: اگر قرار باشد بمیرم برمی گردم. استفن بروسارد، مدیر اجرایی مارول هم گفته صحبت هایی برای ساخته شدن چهارمین فیلم در حال انجام است.

فیلم سوم از مجموعه فیلم های «مرد مورچه ای» در گیشه سینماها بهتر از 2 فیلم اول عمل کرد.

داگلاس گفته بود از نقش آفرینی مجدد با بسیاری از بازیگران 2 فیلم اول، مانند اوانجلین لیلی، میشل فایفر و کاترین نیوتن، احساس راحتی کرده است. او افزوده بود: دیگر نیازی به معرفی رسمی نیست، همه همدیگر را می شناسید. این کار را بسیار راحت می کند و پیتون رید هم که همان کارگردان قبلی بود.

پیش از «کوانتومانیا» مایکل داگلاس در فیلم های «مرد مورچه ای» (2015) و «مرد مورچه ای و زنبورک» (2018) هم در نقش هنک پیم یا مرد مورچه ای بازی کرده بود. هنک پیم مامور سابق شیلد، حشره شناس و فیزیک دانی است که پس از ساخت لباسی ویژه تبدیل به مرد مورچه ای اصلی شد.

22057

مایکل داگلاس آرزو داشت کشته می شد/ مرگ فوق العاده «مرد مورچه ای»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مایکل داگلاس آرزو داشت کشته می شد/ مرگ فوق العاده «مرد مورچه ای»" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مایکل داگلاس آرزو داشت کشته می شد/ مرگ فوق العاده «مرد مورچه ای»"، کلیک کنید.