لحظه شماری برای عرضه انگشتر عجیب سامسونگ/ عکس

به گزارش خبرگزاری کوبار، سامسونگ مراسم رونمایی از سری گلکسی S24 را با نمایش ظاهر محصول جدیدی موسوم به «گلکسی رینگ» (Galaxy Ring) به پایان رساند، اما اطلاعات بیشتری درباره این دستگاه منتشر نشد. حالا یکی از مدیران این غول فناوری کره ای اعلام کرده است که این محصول سلامتی جدید در نیمه دوم 2024 عرضه می شود.

بر اساس گزارش مجله کوبار «دنیل سیونگ»، مدیر جهانی واحد محصولات پوشیدنی و IoT سامسونگ، در صفحه لینکدین خود تایید کرد که این شرکت در نیمه دوم 2024 محصولات پوشیدنی جدیدی در حوزه سلامت و تندرستی عرضه می کند. برهمین اساس می توان انتظار داشت که گلکسی رینگ تا پایان 2024 معرفی و عرضه شود.

سامسونگ در نیمه دوم 2024 گلکسی رینگ را عرضه می کند

با توجه به اینکه سامسونگ احتمالاً حساب ویژه ای روی حلقه هوشمند خود باز کرده است، بعید به نظر می رسد که این دستگاه بدون رویداد معرفی شود؛ بنابراین این محصول می تواند در رویداد بعدی سامسونگ، یعنی هم زمان با معرفی گلکسی زد فولد 6 و واچ 7 از راه برسد.

لحظه شماری برای عرضه انگشتر عجیب سامسونگ/ عکس

اگرچه هنوز دقیقاً نمی دانیم که این رویداد چه زمانی برگزار خواهد شد، اما با توجه به سابقه این شرکت، باید در پنجره زمانی ماه ژوییه تا سپتامبر (مرداد تا شهریور) منتظر برگزاری این مراسم باشیم. حلقه سامسونگ اخیراً در اپلیکیشن Good Lock این شرکت نیز دیده شده بود؛ بنابراین واضح است که سامسونگ مشغول کار روی این محصول است تا آن را برای عرضه به بازار آماده کند.

طبق شایعات، گلکسی رینگ در چندین اندازه با حداکثر سایز 13 عرضه می شود و فوق العاده سبک است. این دستگاه همچنین باید سه پرداخت ظاهری متفاوت داشته باشد و از حسگرهای گوناگونی برای اندازه گیری ضربان قلب و غیره پشتیبانی کند.

البته سامسونگ هنوز هیچ کدام از این اطلاعات را تایید نکرده است. درنتیجه باید منتظر بمانیم تا با نزدیک شدن به زمان رونمایی Galaxy Ring، اطلاعات بیشتری دراین باره منتشر شود.

227323

لحظه شماری برای عرضه انگشتر عجیب سامسونگ/ عکس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لحظه شماری برای عرضه انگشتر عجیب سامسونگ/ عکس" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لحظه شماری برای عرضه انگشتر عجیب سامسونگ/ عکس"، کلیک کنید.