لاپید: کابینه نتانیاهو به اسرا پشت کرد

لاپید: کابینه نتانیاهو به اسرا پشت کرد

به گزارش کوبار، یاییر لاپید، رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی در اظهاراتی گفت که بنیامین نتانیاهو و وزرای کابینه اش باید اظهارات غیرمسیولانه و تهدیدات خود در مورد اسرای اسراییلی را متوقف کنند.

طبق گزارش الجزیره، لاپید گفت که جلسات مسیولان و افراد نزدیک به دولت درمورد شکست توافق تبادل اسرا شرم آور بوده و سوء مدیریت مذاکرات است.

رهبر اپوزیسیون رژیم صهیونیستی گفت که «کابینه اسراییل به اسرا پشت کرده است و برای بازگرداندن آن ها باید هر کاری انجام دهد.»

به گزارش کوبار، امروز_دوشنبه یک منبع در مقاومت اسلامی فلسطین در گفت وگو با المیادین گفت: در سایه تهدیدهای اسراییل مبنی بر حمله کلی و یا جزیی به رفح، جنبش حماس به سمت توقف مذاکرات تبادل اسرا که اکنون در قاهره پایتخت مصر درحال انجام است، پیش خواهد رفت.

وی خاطرنشان کرد: حماس تاکید می کند که تهدید حمله به رفح هیچ فشاری علیه این جنبش در روند مذاکرات وارد نمی کند.

در این راستا، «بتسلییل اسموتریچ» وزیر دارایی رژیم صهیونیستی و رییس حزب راست افراطی «صهیونیسم دینی» امروز در حساب کاربری خود در پلتفرم «ایکس» نوشت: «تاخیر در ورود به رفح و کنترل نداشتن بر اصول استراتژیک در نوار غزه به ما و اهداف جنگ آسیب می زند.»

اسموتریچ در ادامه نیز نوشت: «تاخیر در ورود به رفح به فرصت بازگرداندن افراد ربوده شده آسیب می زند و خون های زیادی را بر دوش ما می گذارد.»

وزیر دارایی رژیم صهیونیستی همچنین مدعی شد، «ارتش اسراییل امروز باید وارد شهر رفح شود.»

همزمان با این اظهارات اسموتریچ، ارتش رژیم صهیونیستی از فلسطینی هایی که در حال حاضر در محله های شرقی شهر رفح اقامت دارند، خواسته به منطقه «المواصی» واقع در جنوب غرب نوار غزه بروند.

310310

لاپید: کابینه نتانیاهو به اسرا پشت کرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "لاپید: کابینه نتانیاهو به اسرا پشت کرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "لاپید: کابینه نتانیاهو به اسرا پشت کرد"، کلیک کنید.