قم در نرخ رشد مشارکت انتخابات ریاست جمهوری رتبه دوم را کسب کرد – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

قم در نرخ رشد مشارکت انتخابات ریاست جمهوری رتبه دوم را کسب کرد - خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار کوبار، سید محمد آقامیری در اولین همایش بانیان و خیرین هیأت‌های حسینی و مساجد استان قم که از سوی بنیاد دعبل خزایی و با همکاری اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم در سال همایش این سازمان برگزار شد، گفت: خیرین هیأت‌های مذهبی و حسینی در این ایام که منتهی به ماه محرم است حضور فعالی دارند تا بیرق اقامه عزای سیدالشهدا علیه السلام را برافراشته می‌کنند.

آقامیری گفت: آن چیزی که ما در این مسیر هزینه می‌کنیم قطعاً بازخواهد گذشت و برکت بسیاری برای انسان به دنبال دارد.

استاندار قم گفت: در مسیر اهل بیت علیهم السلام با اخلاص باید قدم گذاشت و ثروت آن نیست که صرفاً مربوط به امور دنیایی باشد بلکه ثروت اصلی که والدین می‌توانند به فرزندان بدهند محبت سیدالشهدا علیه السلام و اهل بیت معصومین علیهم‌السلام است که با هیچ چیز عوض نمی‌شود.

وی با بیان اینکه محبت به تنهایی کافی نیست و باید با طاعت و اطاعت باید همراه باشد افرود: واقعه ۱۵ خرداد سال ۴۲ در ایام عاشورای حسینی رخ داد و در روز آن چیزی که برای مردم مهم بود حمایت از مرجعیت و دین بود.

آقامیری بیان کرد: امروز مردم در عرصه‌های مختلف به نظام اسلامی اعتماد دارند که حضور در هیأت‌های مذهبی از جمله فعالیت‌ها در ابعاد اجتماعی است و در بعد اقتصادی نیز بانیان و خیران در این مسیر هزینه می‌کنند و خیرین از مسؤولان در بسیاری از امور جلوتر هستید.

استاندار قم با بیان اینکه در سال ۸۸ به مقدمات حسینی اهانت شد گفت: باید مراقب بود که نظام اسلامی در راستای حفظ دین و مقدسات تضعیف نشود که دشمنان به دنبال این امر هستند.

وی با اشاره به اهمیت برگزاری انتخابات دور دوم ریاست جمهوری گفت: امروز کشور و نظام اسلامی به حضور هیأتی ها به عنوان نیروهای تأثیرگذار نیاز دارند تا شاهد افزایش مشارکت در امر انتخابات باشیم.

آقامیری افزود: با حضور مردم با بصیرت استان قم، در مرحله نخست انتخاب ریاست جمهوری در زمینه نرخ رشد مشارکت رتبه دوم و در میزان مشارکت در جایگاه دوم قرار داد.

استاندار قم گفت: امروز روز حساسی است و کسانی که واقعه عاشورای ۸۸ را رقم زدند و پرچم عاشورا را به آتش کشیدند با یک تابلوی دیگر به ما نزدیک شدند و در این زمینه باید از مقدمات خود دفاع کنیم.

وی با بیان اینکه مردم ما از یک سوراخ دو بار نمی‌شوند افزود: در دوره‌ای مسکن کوبار را مزخرف می‌دانستند اما امروز برای ۸۶ هزار واحد در استان قم برنامه ریزی شده است و این تعداد تا ۱۰۰ هزار واحد مسکونی نیز افزایش می‌یابد.

استاندار قم با بیان اینکه امروز قم به کارگاه بزرگ ساختمانی برای تولید مسکن شده است افزود: این رویکرد دولت شهید رئیسی در برابر تفکری است که مسکن کوبار را مزخرف می‌پنداشت.

آقامیری بیان کرد: در قم ۵۷ درصد مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری داشتیم و ۴۳ درصد شرکت نکردند که در زمینه جذب مشارکت حداکثری تکلیف داریم و باید مراقب بود انقلاب به دست ما اهلان نیفتد.

قم در نرخ رشد مشارکت انتخابات ریاست جمهوری رتبه دوم را کسب کرد – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "قم در نرخ رشد مشارکت انتخابات ریاست جمهوری رتبه دوم را کسب کرد – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "قم در نرخ رشد مشارکت انتخابات ریاست جمهوری رتبه دوم را کسب کرد – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.