فیلم یادگیری انگلیسی برای کودکان

کارتون ها و انیمیشن های مختلف، تاثیر قابل توجهی بر تقویت زبان انگلیسی دارند بشرطی که فقط بعنوان منبع مکمل استفاده شوند نه منبع اصلی. در این مطلب با کمک وب سایت ها و موسسات معتبر آموزش زبان بین المللی و نظرات کاربران در فضای مجازی، 12 تا از بهترین کارتن ها و انیمیشن های تقویت یادگیری زبان انگلیسی را به شما معرفی می کنیم.

فیلم یادگیری انگلیسی برای کودکان

دقت کنید که اگر می خواهید زبان انگلیسی خود را تقویت کنید، بسیاری از انیمیشن ها و کارتون های جدید به کار شما نخواهند آمد، زیرا پر از اصطلاحات غیرکاربردی و نامرسوم هستند و سرعت بالای فیلم ها و مکالمات، تنها شما را از یادگیری دلزده می کند. اگر به قصد یادگیری و تقویت زبان انگلیسی، کارتون یا انیمیشن می بینید، آنها را با دقت انتخاب کنید و اگر فقط برای سرگرمی می بینید، قضیه متفاوت خواهد بود. لباس هالک برای کودکان برای کودکان در بازار موجود بوده و برای کودکان در تمام مراحل رشد و سنین مختلف تولید می شوند.

نکات مهم یادگیری زبان با کمک انیمیشن و کارتون:

  • انیمیشن و کارتون های ساده تر و جذاب تر را انتخاب کنید: اگر کارتون ها و دیالوگ های آنها دشوار باشد، یادگیری شما با مشکل مواجه می شود زیرا به دلیل سرعت بالای صحبت، لغات و عبارات ناآشنا و عدم یادگیری، دلسرد خواهید شد. ضمن اینکه فیلم های سرگرم کننده تر یادگیری موثرتری دارند.
  • جملات کوتاهی که می شنوید را یک بار تکرار کنید: این جملات معمولا بسیار پرکاربرد هستند و یادگیری آنها کمک زیادی در صحبت و مکالمه شما خواهد کرد و این جملات ماندگاری زیادی در ذهن دارند.
  • هر کارتون یا انیمیشن را حداقل دو بار ببینید: بار اول با زیرنویس انگلیسی و بار دوم بدون زیرنویس تماشا کنید.
  • ترجیحا یک دیکشنری داشته باشید: روی گوشی خود، یک دیکشنری آفلاین () نصب کنید و لغات یا جملاتی که بیشتر استفاده می شوند و شما معنای آنها را متوجه نمی شوید جستجو کنید (اگر آنها را روی کاغذ بنویسید که چه بهتر!)

دقت کنید 8 کارتون/انیمیشن اول تک قسمتی الی سه قسمتی هستند و کارتون های بعدی سریالی هستند و در قسمت های زیاد و در طولانی مدت می توانید تماشا کنید

یک انیمیشن عالی برای یادگیری و تقویت عبارات و جملات روزمره زبان انگلیسی! داستان انیمیشن در جزیره ای جریان دارد که مملو از پرندگان شاد و سرخوش می باشد که با آرامش در کنار یکدیگر زندگی می کنند. اما زمانی که خوک های سبز مرموز به جزیره می آیند، سه پرنده به نام های: “قرمز”، “چاک” و “بمب” باید بفهمند خوک ها در آن جزیره به دنبال چه چیزی هستند.

می خوای کل این سایت توی جیبت باشه؟ ، انگلیسی رو جوری یاد میگیری که تو هیچ کلاس آموزشی یا پک دیگه ای نه دیدی نه شنیدی! در کمترین زمان انگلیسی مثل بلبل حرف بزن!

این انیمیشن که از شخصیت های حیوانی برای بیان احساسات مختلف استفاده می کند، بدلیل سطح مبتدی و سرعت آهسته بیان کلمات و جملات، یکی از بهترین انیمیشن ها برای تقویت زبان انگلیسی شماست در عین اینکه بسیار سرگرم کننده و جذاب است.

بسیار سرگرم کننده و در عین حال گویا. این انیمیشن هم جزو آنهایی است که از عبارات پرکاربرد و روزمره زبان انگلیسی استفاده می کند و با یک بار دیدن آن مطمینا چند بار دیگر هم انیمیشن را خواهید دید.

انیمیشن کاپیتان زیرشلواری درباره دو پسربچه بازیگوش به نام های جورج و هارولد است که مدیر مدرسه خود را هیپنوتیزم می کنند و او را به یکی از شخصیت های تخیلی کتاب هایشان یعنی کاپیتان زیرشلواری تبدیل می کنند. عبارات آن بسیار رویتن و کاربردی هستند و به راحتی عبارات و جملات فوق العاده آن را یاد خواهید گرفت.

مطمینا نام این انیمیشن به گوش تان خورده است. بعنوان یکی از بهترین انیمیشن ها با عبارات جالب و بامزه زبان انگلیسی شناخته می شود و به شما پیشنهاد می کنیم در کنار انیمیشن های بالا، حتما این یکی رو هم ببینید که البته از هتل ترانسیلوانیا 1 تا 4 آن تولید شده است که می توانید از لینک های زیر دانلود نمایید. خرید ونوم واقعی  از نظر ذهنی می تواند باعث رشد و پرورش خلاقیت در کودکان شود. لباس ونوم الهام بخش هیجان در بازی های کودکانه خواهد بود.

یک انیمیشن رمانس-کمدی که در صحنه های مختلف کمدی و هیجانی، عبارات کاربردی انگلیسی زیادی را به شما می آموزد. ممکن است آن را دیده باشید ولی پیشنهاد می کنیم که دو سه بار این انیمیشن را ببینید زیرا ساختارهای گرامری متنوعی استفاده می کند که با یک بار تماشا یاد نخواهید گرفت.

7- انیمیشن The Jungle Book 2016

انیمیشن کتاب جنگل یک برنامه بسیار هیجانی و جذاب است که در زمینه آموزش زبان انگلیسی یکی از بهترین هاست. لحن فیلم هر چقدر به انتها نزدیک می شود تندتر شده و گوش شما از لحن آهسته و شمرده ابتدای انیمیشن به حالت سریعتر عادت می کند.

انیمیشن “The Jungle Book”، که برگرفته از داستان معروفی به همین نام است، یک فیلم انیمیشنی ماجراجویی و فانتزی محصول سال 2016 است. این فیلم داستان پسر کوچکی به نام موگل را روایت می کند که در جنگل های هند زندگی می کند و با حیوانات مختلفی از جمله ببر، خرس و پلنگ آشنا می شود.

این کارتون در دو بخش 1 و 2 ارایه شده است و بخش دوم آن برای یادگیری بسیار مناسب تر است. ضمن اینکه حرکات جالب و خنده دار پدر مهربان در انیمیشن، جملات را برای شما ماندگار می کند، دارای لغات پرکاربردی است که در زبان انگلیسی به کار شما می آید.

از ویژگی های این کارتون می توان به زبان ساده و روان که برای کودکان مناسب است، اشاره کرد. با این حال، این کارتون برای یادگیری زبان انگلیسی برای افرادی که به انگلیسی علاقه دارند یا می خواهند زبان خود را تقویت کنند بسیار مفید است و همواره توسط موسسات زبان توصیه شده است.

انیمیشن “فینیس و فرب” یکی از محبوب ترین انیمیشن های کودکان و نوجوانان است که از سال ها قبل تا به امروز مورد توجه قرار گرفته است. این انیمیشن داستان ماجراهای دو دوست صمیمی به نام های فینیس و فرب را روایت می کند که همراه با دیگر دوستان و خانواده شان، در ماجراجویی های مختلفی شرکت می کنند.

فیلم “فینیس و فرب” نقش بزرگی در یادگیری زبان انگلیسی می تواند داشته باشد، به خصوص برای کودکان و نوجوانان. این انیمیشن از زبان ساده و قابل فهمی استفاده می کند که برای فراگیران زبان انگلیسی مبتدی تا متوسط بسیار مناسب است.

“دورا کاوشگر” به خصوص برای کودکان کوچک، یک ابزار آموزشی موثر است. این انیمیشن با داشتن دیالوگ ها و اشاره های زبان ساده، واژگان آموزشی، و موضوعات آموزنده، کودکان و بزرگسالان را در یادگیری زبان و مفاهیم مختلف کمک می کند.

12-خانواده تورنبری The Wild Thornberrys (در 91 قسمت و 5 فصل 30 دقیقه ای)

یکی دیگر از انیمیشن های درجه یک تقویت زبان که بیشتر برای جوانان و بزرگسالان توصیه می شود. انیمیشن خانواده تورنبری (The Wild Thornberrys) یک انیمیشن محبوب و جذاب است که داستان یک خانواده ماجراجو را دنبال می کند که به دور دنیا سفر می کنند و در هر قسمت با موجودات و فرهنگ های جدیدی روبرو می شوند.

این انیمیشن برای یادگیری زبان انگلیسی بسیار مفید است، زیرا دارای دیالوگ های زیادی است که می تواند به تقویت مهارت های شنیداری و تلفظ شما کمک کند. همچنین، از طریق مشاهده این انیمیشن می توانید با واژگان و اصطلاحات جدیدی در زمینه های مختلف محیط زیست، سفر و فرهنگ های مختلف آشنا شوید.

برای خرید انیمیش های آموزشی زبان انگلیسی کلیک کنید

11- کارتون های دیگر تا سال 2024

هرگونه سوالی در زمینه انیمیشن ها و کارتون های آموزش زبان انگلیسی دارید، یا اگر کارتون بهتری برای یادگیری می شناسید، در بخش نظرات با ما مطرح بفرمایید. لباس دختر کفشدوزکی سرهمی با توجه به این که دارای یک پیراهن و شلوار است، ستی کامل را تشکیل می دهد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فیلم یادگیری انگلیسی برای کودکان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی, کسب و کار ایرانی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فیلم یادگیری انگلیسی برای کودکان"، کلیک کنید.

زهرا رضی

زهرا هستم، نویسنده ای که با جسارت به واکاوی مسائل پرداخته و از پرسیدن سوالات سخت نمی‌ترسم. در این سایت، با نگاهی موشکافانه به مسائل اجتماعی و اقتصادی، به دنبال یافتن پاسخ‌های واقعی و ارائه راه حل‌های خلاقانه هستم.