فعالیت 12 یگان حفاظتی در کشور/ دستگاه های نیازمند حفاظت مسلحانه به پلیس مراجعه کنند

فعالیت 12 یگان حفاظتی در کشور/ دستگاه های نیازمند حفاظت مسلحانه به پلیس مراجعه کنند

فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا گفت: ارگان های نیازمند حفاظت مسلحانه می توانند برای دریافت این خدمات با پلیس هماهنگ و درخواست خود را ارایه کنند.

سردار رضا بنی اسدی فر در گفت وگو با کوبار درباره نوع کار پلیس حفاظتی گفت: تمام ارگان ها و سازمان ها اگر به هر دلیلی نیاز به مراقبت های مسلحانه از مکان، افراد یا اموال خود داشته باشند؛ می توانند با پلیس برای انجام امور حفاظتی هماهنگی کنند. 

وی افزود: وزارتخانه ها و سازمان ها بر اساس نوع نیازشان می توانند از نیروی حفاظت فیزیکی پلیس استفاده کنند.

فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا ادامه داد: انجام حفاظت فیزیکی کاملا دو طرفه است. به این شکل  پلیس تنها  سازماندهی، برنامه ریزی و هماهنگی با رده های مختلف را که می توانند در انجام ماموریت ها موثر باشند، انجام می دهد.

بنی اسدی فر با بیان اینکه فراهم کردن سایر شرایط با خود سازمان هاست؛ ادامه داد: سازمان هایی که این شرایط را می خواهند باید اعتبارات، لوازم مورد نیاز و سایر شرایط را برای این مسیله فراهم کنند. این دو طرفه بودن در راستای خودایستایی و خودحفاظتی سازمان ها و وزارتخانه ها انجام می شود. در واقع حضور و ایجاد یگان های حفاظتی در سازمان هایی ضروری است که نیاز به مراقبت مسلحانه دارند. 

بنی اسدی فر در پاسخ به این پرسش که ارتباط پلیس با کدام نهاد زیاد است؛ گفت: بر اساس نوع کار، ارتباط ما با دستگاه قضایی بیشتر از سایر ارگان هاست.برخی سازمان ها نیز اصلا این بخش حفاظت فیزیکی را راه اندازی نکرده اند و ارتباطی با ما ندارند؛ زیرا احساس می کنند به این بخش نیازی ندارند. درحال حاضر 12 یگان در سراسر کشور مشغول حفاظت فیزیکی از وزارتخانه ها و سازمان های مختلف هستند.

به گفته فرمانده یگان های انتظامی و حفاظتی فراجا، ساماندهی، توسعه، به روز کردن اطلاعات و آموزش ها در دستور کار همیشگی پلیس دانست.

پایان خبر کوبار

فعالیت 12 یگان حفاظتی در کشور/ دستگاه های نیازمند حفاظت مسلحانه به پلیس مراجعه کنند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فعالیت 12 یگان حفاظتی در کشور/ دستگاه های نیازمند حفاظت مسلحانه به پلیس مراجعه کنند" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فعالیت 12 یگان حفاظتی در کشور/ دستگاه های نیازمند حفاظت مسلحانه به پلیس مراجعه کنند"، کلیک کنید.