فاز 3 طرح نهضت ملی مسکن رزن عملیاتی می شود – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

فاز 3 طرح نهضت ملی مسکن رزن عملیاتی می شود - خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری کوبار، رضا اخلاص مند، مدیر عامل آب منطقه ای استان همدان به دعوت علی اصغر غفاری آثار، فرماندار رزن در شهرستان رزن حضور یافت و از محل رودخانه شهر رزن که در طرح جامع و تفصیلی، داخل محدوده شهر قرار گرفته است از آخرین وضعیت این رودخانه بازدید میدانی کردند.

در این بازدید، پیرامون ماده 55 قانون شهرداری ها به منظور بررسی و حل و فصل موضوع، به مشاور ذیصلاح ارجاع و دستورات صادر شد تا در طی مدت زمان 20 روز نسبت به حل و فصل موضوع اقدام شود.

همچنین در این بازدید بررسی و مشکلات پروژه مسکن ملی رزن نیز به صورت میدانی توسط مدیر آب منطقه ای استان، معاونین وی و مشاور ذیصلاح بررسی و تصمیمات لازم در این خصوص اتخاذ شد.

در ادامه این بازدیدها که وحید آرمان رییس دادگستری شهرستان رزن نیز حضور داشت با تاکید بر رفع موانع، دستورات لازم را ارایه کردند که با اقدام خردمندانه و حمایت گرانه مدیرعامل آب منطقه ای و رییس دادگستری شهرستان مشکل بیش از 40 هکتار زمین حل شد و با توافق و تملک انجام شده 40 هکتار زمین به شهر رزن الحاق خواهد شد و فاز 3 طرح نهضت ملی مسکن این شهرستان وارد فاز عملیاتی می شود.

غفاری آثار فرماندار رزن، ضمن تشکر از اقدامات مهم و ابتکار عمل مدیر آب منطقه ای استان و همچنین رییس دادگستری شهرستان رزن افزود: با اتحاد و همدلی و به دور از حواشی و توان بالا و ریسک پذیری مدیران شهرستان و برخی مدیران استان برای خدمت به مردم ایستاده ایم.

فاز 3 طرح نهضت ملی مسکن رزن عملیاتی می شود – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "فاز 3 طرح نهضت ملی مسکن رزن عملیاتی می شود – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "فاز 3 طرح نهضت ملی مسکن رزن عملیاتی می شود – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.