عکس | رفتار باورنکردنی هواداران لورکوزن با سردار آزمون

به گزارش خبرگزاری کوبار؛ در شرایطی که سردار آزمون تحت قرارداد لورکوزن است، اما او پنج شنبه شب و با لباس رم مقابل تیم آلمانی قرار گرفت و نمایش قابل قبولی داشت. او پنالتی نخست تیمش را با زیرکی گرفت و روی پنالتی دوم نیز تا حدودی اثرگذار بود.

به گزارش ورزش سه، با این حال و از آنجایی که سردار باید در پایان فصل به بای آره نا بازگردد (در صورت عدم فعال کردن بند تمدید از سوی رم)، تصور می شد که این بازیکن با استقبال هواداران لورکوزن روبرو شود و شاهد تشویق او روی سکوها باشیم.

اما اوضاع و روند بازی بر وفق مراد هواداران لورکوزن پیش نرفت چرا که آزمون از مدافع میزبان یک خطای پنالتی گرفت و در نیمه دوم نیز جالوروسی به گل دوم رسید تا شاگردان آلونسو خطر نخستین شکست فصل و احتمال از دست دادن حضور در فینال اروپا را احساس کنند.

عکس | رفتار باورنکردنی هواداران لورکوزن با سردار آزمون

به همین دلیل بود که پس از مصدومیت سردار و افتادن او به روی زمین، تماشاگران حاضر در استادیوم واکنش خوبی به این موضوع نشان نداده و اعتراض خود را اعلام کردند.

در لحظاتی که ادواردو بووه کنار زمین منتظر بود تا به جای مهاجم ایرانی وارد زمین شود، هواداران بایر واکنش خوبی به این موضوع نداشته و از آنجایی که آزمون نیز با کمترین سرعت ممکن در حال خروج از زمین بود، از سوی هواداران هو شد.

اتفاقی که انتظار رخ دادن آن نمی رفت ولی از آنجایی که بازی به دقایق پایانی خود نزدیک شده بود و لورکوزنی ها نیز خطر شکست و حذف را حس می کردند، دست به این کار زدند و شاید اگر نتیجه دیگری رقم خورده بود، واکنش آنها متفاوت بود.

عکس | رفتار باورنکردنی هواداران لورکوزن با سردار آزمون

258 258

عکس | رفتار باورنکردنی هواداران لورکوزن با سردار آزمون

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عکس | رفتار باورنکردنی هواداران لورکوزن با سردار آزمون" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عکس | رفتار باورنکردنی هواداران لورکوزن با سردار آزمون"، کلیک کنید.