عضو پارلمان اروپا: این نهاد ننگ بشریت است

عضو پارلمان اروپا: این نهاد ننگ بشریت است

نماینده ایرلند در پارلمان اروپا با تاکید بر اینکه رژیم صهیونیستی اولین طرفی بود که به منافع ایران حمله کرد، گفت اتحادیه اروپا در جنایات منطقه هم دست بوده و لکه ننگی است بر دامن بشریت.

به گزارش کوبار، «میک والاس» عضو پارلمان اروپا در بروکسل گفت: «این نهاد (اتحادیه اروپا) نمی تواند درباره اینکه چه کسی برای اولین بار به دیگری حمله کرد، حقیقت را بیان کند. این اسراییل بود که در ابتدا به (کنسولگری) ایران حمله کرد؛ اما این نهاد یک جهان بینی استعماری دارد.»

او ادامه داد: «چطور از مردم خاورمیانه تا این حد متنفر شدید که سعی دارید آن ها را خارج از قلمرو قوانین بین المللی محسوب کنید؟ کشورهای اتحادیه اروپا در 5 سال گذشته از طریق فروش تسلیحات و مداخله نظامی مستقیم، در جنگ یمن با 400 هزار کشته، در نسل کشی غزه با 100 هزار کشته و مجروح و همچنین در تحریم علیه سوریه و ایران که هر سال موجب ده ها هزار مرگ قابل پیشگیری می شود، همدست بوده اند.»

این سیاستمدار که از سال 2019 یکی از نمایندگان ایرلند در پارلمان اروپاست، گفت: «ما در اینجا بحث های بی پایانی درباره حقوق بشر داریم، اما این افرادی که شما با رای خود درهم شکسته اید، از حقوق بشر محروم هستند. وانمود می کنید که اتحادیه اروپا نهادی متمدن است. با کت وشلوار اینجا می نشینید و با آرای خود افراد را به مرگ محکوم می کنید. شما آشکارا دروغ می گوید تا اقدامات خود را توجیه کنید.»

والاس این استاندارد دوگانه اعضای اتحادیه اروپا را مصداق «ابتذال شر» دانست و گفت: «این نهاد لکه ننگی است بر دامن بشریت.»

پایان خبر کوبار

عضو پارلمان اروپا: این نهاد ننگ بشریت است

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عضو پارلمان اروپا: این نهاد ننگ بشریت است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عضو پارلمان اروپا: این نهاد ننگ بشریت است"، کلیک کنید.