شهید رییسی سرباز فداکار ولایت بود

شهید رییسی سرباز فداکار ولایت بود

کوبار/همدان امام جمعه اسدآباد گفت: شهید آیت الله رییسی سرباز فداکار ولایت بود، خستگی نمی شناخت و مخلصانه در خدمتگزاری به مردم تعطیلی نداشت.

حجت الاسلام والمسلمین مرتضی موحدی شامگاه سه شنبه، یکم خرداد در مراسم گرامیداشت شهید آیت الله سید ابراهیم رییسی، رییس جمهور فقید ایران و همراهان ایشان که در مسجد جامع این شهر برگزار شد، اظهار کرد: شهید رییسی ثابت کرد که در مقابله با دشمن، دیپلماسی عزت مدار و دیپلماسی اقتدار همواره در مقابل دیپلماسی التماسی پیروز است.

وی با بیان اینکه مردم قدر انسان های مخلص خدا را می دانند، افزود: این حق شهید رییسی بود که مردم قدردان ایشان باشند، به طور قطع این قدردانی و ابراز ناراحتی مردم برای شهید رییسی موجب برکات وافر برای کشور ایران اسلامی خواهد بود.

موحدی با بیان اینکه حضور پر عظمت شهید آیت الله رییسی در سازمان ملل و حضور با اخلاق، با عظمت، با معرفت و با عزت وی در کشورهای مختلف همه آن ها برای ما موجب عزت شد، تصریح کرد: ولایت باوری و ولایت مداری هنر آیت الله رییسی بود و این امر موجب شد که غیرتمندان منطقه جبهه متحد مقاومت تشکیل بدهند و این جبهه مقاومت امروز به جبهه توانمندی در منطقه تبدیل شده است و امروز ایران اسلامی در اقصی نقاط عالم ایفای نقش می کند.

وی با بیان اینکه آیت الله رییسی دشمن ستیز بود، گفت: شهید رییسی دشمن ستیز و دشمن صهیونیسم بود.

موحدی مطرح کرد: رییسی اثبات کرد با کار جهادی می توان کارهای بزرگی انجام داد که این اقدامات و کارهای بزرگ همواره در تاریح ماندگار بماند.

وی با اشاره به مردمی بودن شهید آیت الله رییسی،خاطرنشان کرد: این مردم داری و خدمتگزاری و تلاش شهید رییسی همواره باید سرلوحه و الگو همه مدیران و مسیولین در تعامل با مردم باشد.

امام جمعه اسدآباد با اشاره به اینکه دیپلماسی موفقی که شهید رییسی به کار گرفت صدای استکبار را امروز درآورده است، گفت: اقدامات ارزنده شهید رییسی در دولت سیزدهم نوید بخش آینده ای روشن برای کشور است.

فرماندار اسدآباد هم با بیان اینکه آیت الله رییسی چهره ای است که به قشر محروم جامعه توجه بسیار ویژه ای داشت، افزود: شهید جمهور ما در زمان ریاست جمهوری خود همواره در بین مردم بود و در سفرهای استانی مختلف خود به حضور در مناطق محروم جامعه و رسیدگی به مشکلات آنان توجه ویژه و اهتمام بسیار داشتند.

حسین علی شرکایی با تاکید بر اینکه برای ادامه راه شهید رییسی همه ما وظیفه سنگینی داریم، خاطرنشان کرد: برای تداوم اهداف، برنامه ریزی و هدفگذاری شده رییس جمهور شهید، در این  مسیر باید تلاش ها را مضاعف کرده و مانند این شهید بزرگوار خستگی ناپذیر خدمتگزار مردم باشیم.

وی اقدام عملی برای رتبه بندی معلمان و بازنشستگان فرهنگی، افزایش حقوق کارکنان و کارمندان دولت، افزایش سه برابری حقوق افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی، افزایش یارانه دهک های پایین جامعه را از جمله اقدامات ارزنده آیت الله رییسی برشمرد و یادآور شد: دست پاکی، مردمی بودن، اخلاص، ولایت مداری و دینداری، شجاعت، تلاشگری از مشخصات بارز ایشان و هیات همراه وی بود.

پایان خبر کوبار

شهید رییسی سرباز فداکار ولایت بود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شهید رییسی سرباز فداکار ولایت بود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شهید رییسی سرباز فداکار ولایت بود"، کلیک کنید.