شمسایی: انتخاب 14 نفر نهایی سخت ترین کار بود

شمسایی: انتخاب 14 نفر نهایی سخت ترین کار بود

سرمربی تیم ملی فوتسال در مورد لیست نهایی تیم ملی اعزامی به جام ملت های آسیا نکاتی را بیان داشت.

به گزارش کوبار، وحید شمسایی با اشاره به اینکه تیم، اردوها و مسابقات تدارکاتی پرفشار اما مناسبی را پشت سرگذاشت، اظهار کرد: قبل از هر چیز باید از همه بازیکنانی که در چند اردو کنار ما بودند تشکر کنم، بازیکنان دوری از خانواده در تعطیلات نوروز را با عشق به پیراهن تیم ملی پذیرفتند و لازم است از همه آنها، خانواده های محترمشان، اعضای کادر فنی و فدراسیون فوتبال تشکر کنم که پا به پای ما در اردوها حاضر بودند.

سرمربی تیم ملی گفت: دشوارترین کار برای من و اعضای کادر فنی انتخاب 14 بازیکن نهایی بود. دلم نمی خواهد کلمه «خط خوردن» را به کار ببرم چون معتقدم بازیکنانی که از اولین اردو دعوت شدند بهترین های حال حاضر فوتسال ایران هستند. کسی خط نخورده، بلکه تعدادی از بازیکنانی فقط در این تورنمنت همراه ما نیستند و دلایل فنی از جمله سبک بازی حریفان برای انتخاب 14 نفر نهایی وجود داشت.

وی با بیان اینکه لژیونرها در شرایط نامناسبی به تیم اضافه شدند، افزود: مصدومیت بخشی از زندگی حرفه ای ورزشکاران است و ما به این شرایط عادت داریم، کسانی که وحید شمسایی را می شناسند می دانند من اهل بهانه جویی نیستم، به بازیکنانی که انتخاب کرده ام اعتماد کامل دارم و با تمام توان به مسابقات می رویم. 

شمسایی گفت: ترکیب اعزامی به مسابقات، مجموعه ای از بازیکنان جوان و البته میدان دیده در کنار بزرگترهایی است که مطمین هستم به مسابقات رونق می بخشند و AFC هم از حضور آنها خوشحال است.

سرمربی تیم ملی گفت: برای انتخاب هر بازیکن ساعت ها با اعضای کادر فنی جلسه گذاشتیم و معتقدیم با این بازیکنان به لطف خدا، دعای مردم و حسن نیت پیشکسوتان فوتبال با جام قهرمانی به ایران برمی گردیم.

پایان خبر کوبار

شمسایی: انتخاب 14 نفر نهایی سخت ترین کار بود

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شمسایی: انتخاب 14 نفر نهایی سخت ترین کار بود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شمسایی: انتخاب 14 نفر نهایی سخت ترین کار بود"، کلیک کنید.