سوم اردیبهشت تکلیف واگذاری استقلال و پرسپولیس مشخص می شود – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

سوم اردیبهشت تکلیف واگذاری استقلال و پرسپولیس مشخص می شود - خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار کوبار، سید محمد شروین اسبقیان در حاشیه برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون ترای اتلون در خصوص روند واگذاری دو باشگاه استقلال تهران و پرسپولیس اظهار داشت: مراحل واگذاری این دو باشگاه مردمی در دست سازمان خصوصی سازی است و دوستان کار را به سرعت در حال جلو بردن هستند. روز سوم اردیبهشت واگذاری این دو باشگاه انجام می شود.

او ادامه داد: یکی از آرزوهای دیرین هواداران این دو باشگاه واگذاری به بخش خصوصی است و در دولت های گذشته هم در این خصوص اتفاق خاصی رخ نداد. شخص رییس جمهور و وزیر ورزش و جوانان پیگیر واگذاری استقلال و پرسپولیس هستند و انشاالله روز سوم اردیبهشت این اتفاق انجام خواهد شد.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش در خصوص حضور بانک ها برای خریداری سهام دو باشگاه استقلال و پرسپولیس گفت: این خبرها تنها در فضای مجازی مطرح می شود و تا روز سوم اردیبهشت هیچ چیزی قطعی نیست.

اسبقیان در رابطه با بازسازی ورزشگاه آزادی گفت: آن مواردی که بابت کسب صدور مجوز حرفه ای لازم بود در ورزشگاه آزادی انجام شده است و از این بابت تیم هایی که در این ورزشگاه بازی های خود را انجام می دهند مشکلی نخواهند داشت.

او در رابطه با کُرسی وزرات ورزش و جوانان پس از واگذاری استقلال و پرسپولیس در هیات مدیره این دو باشگاه گفت: بارها شخص وزیر ورزش گفته است که وزرات به دنبال تیم داری نیست و به دنبال دخالت در باشگاه ها نیستیم.

سوم اردیبهشت تکلیف واگذاری استقلال و پرسپولیس مشخص می شود – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سوم اردیبهشت تکلیف واگذاری استقلال و پرسپولیس مشخص می شود – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سوم اردیبهشت تکلیف واگذاری استقلال و پرسپولیس مشخص می شود – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.