ساخت 70 کیلومتر راه روستایی هدیه دولت سیزدهم به روستاییان همدان

ساخت 70 کیلومتر راه روستایی هدیه دولت سیزدهم به روستاییان همدان

کوبار/همدان مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان از ساخت 70 کیلومتر راه روستایی در این استان خبرداد و گفت: ساخت 70 کیلومتر راه روستایی در استان همدان هدیه دولت سیزدهم به روستاهای این استان بوده است.

مهرداد آهکی در گفت وگو با کوبار، با بیان اینکه استان همدان 3600 کیلومتر راه روستایی دارد، اظهارکرد: 98 درصد از راه های روستایی استان همدان از آسفالت بهره مندند که از این بابت استان دوم در کشور هستیم.

وی از احد اث و بهره برداری از سه زیرگذر در جاده های این استان خبرداد و خاطرنشان کرد: اجرای هزار کیلومتر روکش آسفالت، اجرای هشت هزار کیلومتر خط کشی جاده ها، نصب 56 کیلومتر شبکه روشنایی در جاده های استان همدان از دیگر دستاوردهای دولت سیزدهم در حوزه راهداری استان همدان بوده است.

وی با اشاره به رفع نقاط حادثه خیز استان همدان در طول دولت سیزدهم، یادآور شد: در طول دولت سیزدهم 110 نقطه حادثه خیز در جاده های استان همدان مرتفع شده است.

این مقام مسیول با بیان اینکه در این مدت 70 کیلومتر از راه های فرعی و روستایی استان همدان  به منظور افزایش ایمنی تعریض شده است، تصریح کرد: همچنین تعریض و تعمیر 237 دهانه پل و آبرواز دیگر اقدامات راهداری استان در دولت سیزدهم بوده است.

آهکی از احداث و بهره برداری چهار مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در استان همدان خبرداد و گفت: در دولت سیزدهم سه راهدارخانه در استان همدان کلنگ زنی شده است که راهدارخانه دولایی تویسرکان دارای 80 درصد و راهدارخانه شیرین سو 40 درصد پیشرفت دارد و راهدارخانه گردنه اسدآباد نیز امسال کلنگ زنی شده است .

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همدان با بیان اینکه 38 دستگاه از ناوگان راهداری استان همدان بازسازی شده است، از خریداری 15 دستگاه ناوگان راهداری جدید در دولت سیزدهم خبرداد.

وی با اشاره به اینکه در دولت سیزدهم 4822 راننده در ناوگان باری و مسافری استان همدان مشغول به کار شدند، خاطرنشان کرد: در طول دولت سیزدهم 1722 دستگاه ناوگان باری و مسافری به استان همدان اضافه شده است.

پایان خبر کوبار

ساخت 70 کیلومتر راه روستایی هدیه دولت سیزدهم به روستاییان همدان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ساخت 70 کیلومتر راه روستایی هدیه دولت سیزدهم به روستاییان همدان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ساخت 70 کیلومتر راه روستایی هدیه دولت سیزدهم به روستاییان همدان"، کلیک کنید.