رژیم صهیونیستی احتمال می دهد در لیست کشورهای کودک کش قرار گیرد

رژیم صهیونیستی احتمال می دهد در لیست کشورهای کودک کش قرار گیرد

رسانه های صهیونیستی گزارش کردند رژیم اشغالگر احتمال می دهد دبیرکل سازمان ملل این رژیم را در لیست کشورهای کودک کش قرار دهد.

به گزارش کوبار، با توجه به اینکه رژیم صهیونیستی احتمال می دهد «آنتونیو گوترش» دبیرکل سازمان ملل این رژیم را در فهرست کشورهای کودک کش قرار دهد، تعدادی از وزیران کابینه خواهان پایان جنگ غزه شدند.

در همین زمینه، «استفان دوجاریک» سخنگوی گوترش حمله یکشنبه شب ارتش رژیم صهیونیستی به چادرهای آوارگان را در غرب شهر رفح محکوم کرد که بر اثر آن دهها آواره فلسطینی شهید و زخمی شدند.

وی گفت رژیم صهیونیستی باید اجازه دهد کمک های انسانی به شکل امن و بدون هیچ مانعی وارد غزه شوند. گوترش از رژیم صهیونیستی می خواهد تمامی گذرگاه های غزه را باز کند.

به گزارش الجزیره، دوجاریک تصریح کرد باید آتش بس انسانی در غزه برقرار شود و جایگزینی برای آژانس امداد و کار سازمان ملل برای آوارگان فلسطینی (آنروا) وجود ندارد و این آژانس فعالیت حیاتی دارد و سازمان ملل از آن حمایت می کند. اگر فعالیت آنروا در غزه یا رفح به خطر افتد رژیم صهیونیستی باید به عنوان قدرت اشغالگر بسیاری از عملیات آن را برعهده بگیرد.

وی همچنین تاکید کرد رژیم صهیونیستی باید تحویل درآمدهای مالیاتی به تشکیلات خودگردان فلسطین را تضمین کند.

دوجاریک در واکنش به حمله رژیم صهیونیستی به منطقه المواصی در رفح گفت باید همه این حملات متوقف شود. باید رعب و وحشت و درد و رنج در نوار غزه فورا متوقف شود.

وی افزود ظرف سه هفته اخیر حدود 940 هزار فلسطینی در غزه آواره شده اند.

پایان خبر کوبار

رژیم صهیونیستی احتمال می دهد در لیست کشورهای کودک کش قرار گیرد

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رژیم صهیونیستی احتمال می دهد در لیست کشورهای کودک کش قرار گیرد" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رژیم صهیونیستی احتمال می دهد در لیست کشورهای کودک کش قرار گیرد"، کلیک کنید.