رقابت برادران عالمیان با یک حریف سرسخت در انتخابی المپیک پاریس

رقابت برادران عالمیان با یک حریف سرسخت در انتخابی المپیک پاریس

برادران عالمیان برای رسیدن به یک سهمیه المپیک پاریس در مسابقات انتخابی المپیک آسیای میانه رقیب سرسختی خواهند داشت.

به گزارش کوبار، مسابقات انتخابی المپیک تنیس روی میز در منطقه آسیا میانه از 28 اردیبهشت در ازبکستان آغاز می شود. نوشاد عالمیان به همراه برادرش نیما عالمیان در این مسابقات به رقابت می پردازند تا یکی از آنها بتواند این سهمیه را از آن خود کند.

نوشاد عالمیان برای اعزام به این مسابقات انتصاب شد اما برادرش نیما توانست در مسابقات انتخابی تیم ملی، مدعیان داخلی را پشت سر بگذارد و انتخاب شود.

نوشاد و نیما عالمیان در انتخابی المپیک 2020 توکیو هم حضور داشتند که نیما در مرحله نیمه نهایی برادرش را شکست داد و فینالیست شد. او در فینال هم بازیکن اربکستان را مغلوب کرد و توانست سهمیه منطقه آسیا میانه را بگیرد.

رقابت این دو برادر در مسابقات انتخابی المپیک تاکنون به نفع برادر کوچکتر بوده و در مرحله اول مسابقات انتخابی المپیک 2016 ریو نیز نیما با شکست نوشاد سهمیه گرفت.

به نظر نمی رسد این دو برادر در این دوره از مسابقات کار آسانی پیش رو داشته باشند چون یک حریف سرسخت دارند.

گراسیمنکو 27 ساله از قزاقستان اصلی ترین رقیب این دو برادر در مسابقات آسیای میانه است.

گراسیمنکو در حال حاضر در رده 41 رنکینگ جهان قرار دارد. او در رقابت با بازیکنان ایرانی همیشه دردسر سازبوده و تصور می شود در این دوره اجازه ندهد یکی از دو برادر عالمیان به راحتی به سهمیه المپیک برسند.

گفته می شود زوخید بازیکن ازبکستان هم در این مسابقات حضور دارد و او هم می تواند برادران عالمیان را با چالش روبرو کند.

نوشاد و نیما عالمیان هشت اردیبهشت از فرانسه به ایران می آیند. 12 اردیبهشت نیز مسابقات عربستان برگزار می شود و نوشاد عالمیان و امیرحسین هدایی با توجه به رنکینگ جهانی در این مسابقات حضور دارند. فدراسیون برای نیما عالمیان درخواست وایلدکارت داده است و در صورت گرفتن وایلدکارت او هم می تواند قبل از انتخابی المپیک در یک مسابقه بین المللی شرکت کند.

پایان خبر کوبار

رقابت برادران عالمیان با یک حریف سرسخت در انتخابی المپیک پاریس

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رقابت برادران عالمیان با یک حریف سرسخت در انتخابی المپیک پاریس" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رقابت برادران عالمیان با یک حریف سرسخت در انتخابی المپیک پاریس"، کلیک کنید.