دوومیدانی جوانان قهرمانی آسیا| تاریخ سازی نازنین عیدیان/ طلای 400 متر با مانع برای عیدیان

دوومیدانی جوانان قهرمانی آسیا| تاریخ سازی نازنین عیدیان طلای 400 متر با مانع برای عیدیان

در ماده 400متر با مانع دوومیدانی جوانان قهرمانی آسیا در امارات عیدیان ضمن شکستن رکورد ملی برای اولین بار یک طلای تاریخی کسب کند. 

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری کوبار، در جریان برگزاری مرحله نهایی ماده 400متر با مانع مسابقات دوومیدانی جوانان قهرمانی آسیا، نازنین فاطمه عیدیان ضمن شکستن رکورد ملی جوانان و بزرگسالان برای اولین بار یک مدال تاریخی به رنگ طلا  را کسب نماید.

بر همین اساس این دختر جوان و خوش آتیه کشورمان موفق شد با ثبت حدنصاب 58.86 ثانیه زودتر از سایر رقبای خود از دیگر کشور های آسیایی از خط پایان عبور کند و مدال  طلا این رقابت ها را به دست آورد. 

عیدیان با ثبت این زمان رکورد ملی رده سنی جوانان که با حدنصاب  59.48ثانیه در اخیار خودش بود بهبود ببخشد.

وی همچنین رکورد ملی رده سنی بزرگسالان کشورمان در این ماده را که با حدنصاب 59.16 (1402/6/10-تهران) در اخیار شهلا محمودی بود ارتقا دهد و عنوان رکورد دار جدید ملی کشورمان در این ماده را به خود اختصاص دهد.

نازنین فاطمه عیدیان سال گذشته موفق شده بود مدال نقره را در این رقابت ها کسب نماید، اما این برای اولین بار است که دوومیدانی ایران توانسته در بخش زنان مسابقات قهرمانی جوانان آسیا یک مدال طلا آن هم در دو های با مانع  کسب نماید.

ششمی سجاد آقایی  در 400متر

در دور نهایی رقابت ماده 400 متر سجاد آقایی نماینده کشورمان موفق شد با ثبت زمان 48.13 ثانیه در جایگاه ششم این مسابقات قرار گیرد و  با این نتیجه به کار خود پایان داد.

هفتمی مانا حسینی در پرتاب نیزه

در دور دور نهایی رقابت ماده پرتاب نیزه مانا حسینی نماینده کشورمان با ثبت حدنصاب 46.19متر در جایگاه هفتم این مسابقات ایستاد و به کار خود در این رویداد قاره ای پایان داد.

چهارمی ملیکا نوروزی در پرتاب چکش

در دور دور نهایی رقابت ماده پرتاب چکش ملیکا نوروزی نماینده کشورمان با ثبت حدنصاب 57.26 متر در جایگاه چهارم این مسابقات ایستاد و به کار خود در این رویداد قاره ای پایان داد.

دوومیدانی جوانان قهرمانی آسیا| تاریخ سازی نازنین عیدیان/ طلای 400 متر با مانع برای عیدیان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دوومیدانی جوانان قهرمانی آسیا| تاریخ سازی نازنین عیدیان/ طلای 400 متر با مانع برای عیدیان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دوومیدانی جوانان قهرمانی آسیا| تاریخ سازی نازنین عیدیان/ طلای 400 متر با مانع برای عیدیان"، کلیک کنید.