دومین حادثه امنیتی امروز در بندر الحدیده یمن

دومین حادثه امنیتی امروز در بندر الحدیده یمن

سازمان تجارت دریایی انگلیس از وقوع یک حمله دیگر در فاصله 82 مایل دریایی از بندر الحدیده در دریای سرخ خبر داد.

به گزارش کوبار، سازمان تجارت دریایی انگلیس عصر روز پنجشنبه از وقوع یک حادثه امنیتی دیگر در دریای سرخ خبر داد و اعلام کرد این رویداد در فاصله 82 مایل دریایی از بندر الحدیده رخ داده است.

همزمان منابع خبری یمن گزارش دادند ایتلاف متجاوز انگلیسی و آمریکایی امروز سومین حمله هوایی خود به شهرستان «الصلیف» استان الحدیده انجام داده است.

ظهر امروز پنجشنبه هم شرکت امنیت دریایی «امبری» انگلیس اعلام کرد گزارشی را مبنی بر وقوع یک حادثه امنیتی در حدود 129 مایل دریایی در شرق خلیج عدن واقع در اقیانوس هند دریافت کرده است.

یمن در حمایت از غزه با آغاز حملات خود در 31 اکتبر و انجام ده ها عملیات پس از آن، تلاش های آمریکا و انگلیس را برای شکستن محاصره تحمیل شده بر رژیم صهیونیستی در سراسر دریای سرخ ناکام گذاشته و این عملیات حتی از ناکام گذاشتن این تلاش ها فراتر رفته و صنعا در پی حماقت ایتلاف آمریکایی با انجام حملات به مناطق مختلف یمن، اهداف خود را گسترش داده و حالا کشتی های آمریکایی و انگلیسی را نیز شامل شود.

کارشناسان در این باره معتقدند که عملیات بی سابقه ارتش یمن علاوه بر اینکه مانع از تلاش های آمریکا و انگلیس برای شکستن محاصره دریایی رژیم صهیونیستی شد، توان نظامی را نشان داد که واشنگتن از آن بی اطلاع بود و در واقع معادلات آن را به هم ریخت.

پایان خبر کوبار

دومین حادثه امنیتی امروز در بندر الحدیده یمن

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دومین حادثه امنیتی امروز در بندر الحدیده یمن" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دومین حادثه امنیتی امروز در بندر الحدیده یمن"، کلیک کنید.