دستگیری 57 سارق و مالخر حرفه ای وسایل نقلیه در تهران

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری 57 سارق و مالخر حرفه ای خودرو و موتورسیکلت مسروقه در تهران خبرداد.

به گزارش کوبار، سردار علی ولی پور در جریان اجرای طرح دستگیری سارقان و مالخران وسایل نقلیه که ظهر امروز در مقر پلیس آگاهی تهران بزرگ به اجرا درآمد، گفت: برخورد با سارقان یکی از مطالبات جدی مردم از پلیس است و در همین راستا نیز مورد تاکید سلسله مراتب فرماندهی است. در همین راستا نیز طرح های مختلفی برای برخورد با سارقان به اجرا درآمده که نتیجه آن کاهش سرقت از ابتدای سال جاری تا کنون در پایتخت است.

وی ادامه داد: همچنین ما در کنار برخورد با سارقان، طرح برخورد با مالخران و دیگر افراد مرتبط با چرخه سرقت را به اجرا درآوردیم و در همین راستا نیز طرح های مختلفی به اجرا درآمده است.

رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با اشاره به اجرای آخرین مرحله از طرح برخورد با سارقان و مالخران گفت: این طرح طی روزهای اخیر و با تمرکز بر سارقان و مالخران وسایل نقلیه به اجرا درآمد و در جریان آن همکاران من در پلیس آگاهی پس از چندین روز انجام کار اطلاعاتی و اقدامات شبانه روزی 57 سارق و مالخر را که در امر سرقت خودرو و محتویات و همچنین خرید آن نقش داشتند شناسایی و دستگیر کردند. 

ولیپور گودرزی ادامه داد: این سارقان در جریان بازجویی ها و تحقیقات اولیه به 20 فقره سرقت خودروی مسروقه و 15 فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کردند که این وسایل نقلیه از آنان کشف شده است. همچنین 2000 قطعه دزدی نیز از متهمان کشف شده است. عمده متهمان دستگیر شده نیز جزو سارقان حرفه ای هستند و برخی از آنان نیز سابقه دارند.

خبر مرتبط: ضرورت نصب ردیاب بر روی خودروها

وی با بیان اینکه تحقیقات تکمیلی در این خصوص در حال انجام است، گفت: اجرای این طرح ها به صورت مستمر و هفتگی در حال انجام است و پلیس عزم جدی برای برخورد با سارقان دارد و خوشبختانه دستگاه قضایی نیز هاهنگی خوبی در این زمینه دارد.

دستگیری 57 سارق و مالخر حرفه ای وسایل نقلیه در تهران

پایان خبر کوبار

دستگیری 57 سارق و مالخر حرفه ای وسایل نقلیه در تهران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دستگیری 57 سارق و مالخر حرفه ای وسایل نقلیه در تهران" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دستگیری 57 سارق و مالخر حرفه ای وسایل نقلیه در تهران"، کلیک کنید.