دانشگاه ها خط مقدم روشنگری و بسترساز مشارکت حداکثری در انتخابات هستند

ولیلو:

دانشگاه ها خط مقدم روشنگری و بسترساز مشارکت حداکثری در انتخابات هستند

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی عنوان کرد: دانشگاه ها خط مقدم روشنگری و بسترسازی برای مشارکت حداکثری مردم در انتخاباتی هستند که با انتخاب اصلح در آن راه شهدای عزیز حادثه اخیر ادامه دار خواهد بود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری کوبار، محمدرضا ولیلو سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی در مراسم گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو و شهدای خدمت در واحد ارومیه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو و گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر عنوان کرد: شهدا مصداق «عند ربهم یرزقون» هستند و بنا به تعبیر مقام معظم رهبری زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدا کمتر از شهادت نیست.

محمدرضا ولیلو، حضور میلیونی مردم ایران اسلامی در مراسم تشییع پیکر مطهر شهید رییسی و شهدای همراهشان را ناشی از قدرشناسی مردم و شناخت دقیق آن ها از خدمتگزاران واقعی کشور دانست.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری تیرماه خاطرنشان کرد: دانشگاه ها خط مقدم روشنگری و بسترسازی برای مشارکت حداکثری مردم در انتخاباتی هستند که با انتخاب اصلح در آن راه شهدای عزیز حادثه اخیر ادامه دار خواهد بود.

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان آذربایجان غربی مطرح کرد: شهید رییسی الگویی برای خدمتگزاری به مردم در جامعه بودند و مسایل مردم را بی واسطه می شنیدند و بدون منت، خدمت خالصانه داشتند و شوق خدمتگزاری به مردم از مهم ترین ویژگی های این شهید والامقام بود.

ولیلو با اشاره به اینکه تعداد 87 شهید دانشجو در استان آذربایجان غربی و 15 شهید دانشجو در دانشگاه آزاد اسلامی آذربایجان غربی داریم، افزود: یکی از مهم ترین راهکار های خنثی کردن توطیه های دشمنان علیه جوانان و صیانت از آینده سازان کشور ترویج و تقویت فرهنگ ایثار و شهادت است که راه آن جهاد تبیین و روایت صحیح از حماسه های دفاع مقدس و هویت ساز انقلاب اسلامی و رشادت های شهدای گرانقدر است.

وی با اشاره به فرارسیدن سالروز درگذشت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره)، نقش ایشان را در شکل گیری نظم نوین جهانی پس از پیروزی انقلاب اسلامی ایران بسیار تاثیرگذار عنوان کرد.

به گزارش کوبار، در این مراسم که به مناسبت گرامیداشت شهدای دانشجوی استان و شهدای خدمت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه برگزار شد، از خانواده معزز شهدای دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه همچنین از نفرات برگزیده جشنواره قرآنی حیات که شرکت کنندگانی از کل دانشگاه های آذربایجان غربی در آن حضور داشتند، تجلیل شد.

دانشگاه ها خط مقدم روشنگری و بسترساز مشارکت حداکثری در انتخابات هستند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دانشگاه ها خط مقدم روشنگری و بسترساز مشارکت حداکثری در انتخابات هستند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دانشگاه ها خط مقدم روشنگری و بسترساز مشارکت حداکثری در انتخابات هستند"، کلیک کنید.