دانشجویان با اندیشه های نو در کاهش آسیب های اجتماعی نقش آفرینی کنند

دانشجویان با اندیشه های نو در کاهش آسیب های اجتماعی نقش آفرینی کنند

کوبار/اردبیل معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اردبیل گفت: دانشجویان با اندیشه های نو و بنیادهای فکری تحقیق محور در موضوعات و بسترهای آسیب زا می توانند با مطالبه گری از طریق نقدهای سازنده چشم اندازی روشن در کاهش انحرافات و آسیب های اجتماعی ایجاد کنند.

جهانگیر جوانمرد، نهم خرداد در نشست دانشجویی با موضوع حقوق شهروندی ، مطالبه گری با پشتوانه فکری چشم اندازی روشن در کاهش آسیب های اجتماعی گفت: دانشجویان با اندیشه های نو و بنیادهای فکری تحقیق محور در موضوعات و بسترهای آسیب زا می توانند با مطالبه گری از طریق نقدهای سازنده چشم اندازی روشن در کاهش انحرافات و آسیب های اجتماعی ایجاد کنند.

معاون قضایی رییس کل دادگستری استان اظهار کرد: دستگاه قضایی استان با اتخاذ رویکرد پیشگیرانه ، ضمن پذیرش تفکرات سازنده در ارایه راهکارها و پیشنهادها برای کاهش معضلات و آسیب های اجتماعی از مراجع و نهادهای علمی از جمله دانشگاه ها انتظار دارد تا با پشتوانه فکری و تحقیقات علمی و پژوهشی، هر گونه کاستی ها، کمبودها و ضعف ها را با انتقاد سازنده از مسیولین نهادها و دستگاه های مرتبط مطالبه کنند.

وی یادآور شد: دستگاه قضایی نیز در انجام وظایف و رسالت های خود بعنوان دستگاه مطالبه گر مدافع حق و حقوق مردم بوده و همواره سعی کرده است تا حمایت های قضایی لازم را از نقدهای سازنده و معقول و منطقی داشته باشد که می تواند گامی رو به جلو در پیشرفت و توسعه و کاهش مشکلات باشد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری در ادامه با بیان جرایم اولویت دار و آمار میزان وقوع آن در جامعه، اعتیاد، طلاق، سرقت و اختلافات ملکی را از جمله مهمترین آسیب های اجتماعی دانست که نیازمند انجام کار تحقیقی و پژوهشی بیشتر در این زمینه است.

پایان خبر کوبار

دانشجویان با اندیشه های نو در کاهش آسیب های اجتماعی نقش آفرینی کنند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "دانشجویان با اندیشه های نو در کاهش آسیب های اجتماعی نقش آفرینی کنند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "دانشجویان با اندیشه های نو در کاهش آسیب های اجتماعی نقش آفرینی کنند"، کلیک کنید.