حمله اسراییل به سوریه | ادعای شهادت سعید علیدادی از مستشاران سپاه

حمله اسراییل به سوریه | ادعای شهادت سعید علیدادی از مستشاران سپاه

اسراییل از سمت جولان اشغالی، مناطقی در جنوب دمشق را هدف قرار داد

آفتاب نیوز :

کوبار از شهادت سعید علیدادی از مستشاران سپاه در حمله امروز جنگنده های اسراییل به سوریه خبر داد.

 این خبرگزاری نوشت: در حمله بامداد امروز جنگنده های اسراییل به حاشیه جنوبی شهر دمشق یکی از مستشاران سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به شهادت رسیده است.

رزمنده مجاهد سپاه اسلام سعید علیدادی در حمله جنگنده های رژیم صهیونیستی به جنوب دمشق به شهادت رسید.

بیانیه سوریه

به گزارش خبرگزاری آنلاین کوبار، ارتش سوریه امروز (جمعه) در بیانیه ای از تجاوز هوایی رژیم صهیونیستی به نقاطی در جنوب پایتخت این کشور خبر داد.

خبرگزاری دولتی سوریه «سانا» به نقل از یک منبع نظامی نوشت: «ساعت 4:20 بامداد امروز، دشمن اسراییلی از سمت جولان اشغالی، مناطقی در جنوب دمشق را هدف قرار داد».

این بیانیه ضمن اشاره به رهگیری تعدادی از موشک های شلیک شده توسط جنگنده های رژیم صهیونیستی، می افزاید: «این حمله فقط خسارت مادی در پی داشت».

جنگنده های رژیم صهیونیستی به صورت متناوب با نقض حریم هوایی لبنان یا از طریق بلندی های اشغالی جولان به سمت اهدافی در شرق و شمال غرب سوریه حملات موشکی انجام می دهند.

دولت سوریه بارها اعلام کرده است رژیم صهیونیستی و متحدان منطقه ای و غربی آن از گروه های تکفیری تروریستی که با دولت سوریه می جنگند، حمایت می کنند. ارتش سوریه تاکنون بارها محموله های تسلیحاتی و مهمات ساخت فلسطین اشغالی را از گروه های تروریستی مستقر در سوریه کشف کرده است.

حمله اسراییل به سوریه | ادعای شهادت سعید علیدادی از مستشاران سپاه

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حمله اسراییل به سوریه | ادعای شهادت سعید علیدادی از مستشاران سپاه" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حمله اسراییل به سوریه | ادعای شهادت سعید علیدادی از مستشاران سپاه"، کلیک کنید.