حضور در پای صندوق رای سیلی محکم به دشمن است – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

حضور در پای صندوق رای سیلی محکم به دشمن است - خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری کوبار، سردار احمدرضا رادان در یادواره 210 شهید حسینیه بنی فاطمه (س) شهر اصفهان با درود بر روح پرفتوح امام راحل و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی، شهدای دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای فراجا و آرزوی سلامتی و طول عمر با عزت برای مقام معظم رهبری و تبریک دهه مبارک فجر گفت: حکایت شهدا، داستان پر رمز و رازی است و گویا آنان وظیفه دارند در هر مناسبت و هر لحظه تلنگری به ما زده و توجه همه را به مسیر نورانی خود جلب کنند.

وی افزود: معتقدم بایستی از شهدایی که اجازه دادند گروهی دست اندرکار این مراسم شده و افتخاری برای ادای وظیفه و دین خود به شهدا پیدا کنند و اجازه دادند تا همه ما از زن و مرد و پیر و جوان در مراسم آنها حضور یابیم تشکر کنیم.

فرمانده کل انتظامی کشور ادامه داد: وقتی شهیدی مدال شهادت را برای خود بر می گزیند سایر اطرافیانش را نیز در کسب این مدال سهیم می کند و یک باره مادری مادر شهید، پدری، پدر شهید، خواهر و برادری، خواهر و برادر شهید و همسری، همسر شهید لقب می گیرد و آنقدر دایره کسب فیض او گسترده است که رفیق و همسایه او هم مدال رفیق و همسایه شهید بودن به دست می آورد و این قصه پر رمز و راز اثر وجودی شهدا است.

سردار رادان سپس به خصوصیات و ویژگی شهدای حسینیه بنی فاطمه (س) شهر اصفهان پرداخت و گفت: شهید تورجی زاده که الان محل رجوع مردم در گلستان شهدای اصفهان شده، شهید جزی که سرمای زمستان کردستان را شرمنده خود کرده بود و اولین شهید منطقه دارخوین همه و همه جز هیاتی های همین حسینیه بودند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور 3 کلید و رمز و راز جاودانه شدن شهدا را امت شدن، امام و مکتب داشتن عنوان کرد و گفت: چهل و اندی سال پیش امام آمد و جوانانی دورش حلقه زدند و امت امام شده و این گونه خود را جاودانه کردند پس اگر کسی می خواهد جاودانه شود اول بایستی بپذیرد که امت شود.

وی با بیان اینکه اگر امت شدی باید مطیع محض امام زمان خود باشی تصریح کرد: امت مرید و مطیع امام زمانش است. امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری را به عنوان امام زمانش می پذیرد و وقتی امام، یک زمان می گوید بجنگ می جنگند، زمانی دیگر می گوید دفاع کن دفاع می کند و در فتنه 88 می گوید عمار باش، عمار می شود چون امت شده و امام دارد.

سردار رادان سومین رمز جاودانگی شهدا را داشتن مکتب دانست و اضافه کرد: شهدای ما و خانواده های گرامی آنها همگی پیرو مکتب سرخ اباعبدالله الحسین (ع) بودند. این مکتب به جوان ما جرات می دهد در ساعتی که عملیات لو رفته و تیربارهای دشمن تیرهای خود را بر روی سر رزمندگان می ریزد و کسی نمی تواند حرکت کند برای رفتن به میدان مین و روی مین داوطلب شود.

وی ادامه داد: همه ما اگر این رمز و راز شهدا یعنی امت باشیم امام و مکتب داشته باشیم را یاد بگیریم و سرلوحه کار خود قرار دهیم آن موقع می توانیم مانند آنان جاودانه شویم و در دنیا تاریخ سازی کنیم.

فرمانده کل انتظامی کشور اظهار داشت: حاج قاسم را نگاه کنید چگونه در برابر مقام معظم رهبری سر تعظیم فرو می آورد و فریاد می زد و می گفت که والله قسم، راه جاودانگی در تبعیت از این سید است.

سردار رادان با بیان اینکه چرا برخی دوران جنگ و سختی هایی که شهدا متحمل شدند را فراموش کردند گفت: در دوران جنگ هم گرانی، فشار اقتصادی، تحریم، کمبود تجهیزات دفاعی و …بود اما شهدا و رزمندگان آن دوره سختی ها و مشکلات را به زانو در آوردند و این مسیر نورانی را در پیش روی ما قرار دادند.

وی ادامه داد: راه رسیدن به قله طوفانی و پر از پیچ های خطرناک است و ما اگر می خواهیم در مسیر شهدا بمانیم باید از راه طوفانی و پرپیچ و خم عبور کرده و کاری کنیم که سختی ها به اراده ما سر تعظیم فرو آورند.

فرمانده کل انتظامی کشور خاطر نشان کرد: باید بدانیم مسیر شهدا مسیر امام و انقلاب و مسیر حضورمان در صحنه های حساس نظام است و یکی از این صحنه ها حضور در انتخابات به شمار می آید.

سردار رادان دعوت مردم به مشارکت در انتخابات را تکلیف همه رزمندگان، مجاهدان، هییتی ها و افراد با بصیرت دانست و گفت: باید همگی آماده باشیم و انشا الله همان سیلی که رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس به روی دشمن زدند ما یک بار دیگر با رفتن در پای صندوق های رای محکم تر از همیشه بر صورت دشمن ذلیل و به ظاهر قوی بزنیم و انقلاب خود را در جهان سربلند کنیم.

حضور در پای صندوق رای سیلی محکم به دشمن است – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور در پای صندوق رای سیلی محکم به دشمن است – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور در پای صندوق رای سیلی محکم به دشمن است – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.