حضور آگاهانه در انتخابات موجب روی کار آمدن فردی شایسته می شود – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

حضور آگاهانه در انتخابات موجب روی کار آمدن فردی شایسته می شود - خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار کوبار، ابراهیم درویشی شنبه شب در جمع فرماندهان پایگاه های مقاومت نهضت عظیم امام راحل با پشتوانه مردمی به نتیجه رسید و هر جا مردم وارد میدان شدند موفقیت آمیز بود لذا توجه به مردم و استفاده از این فرصت می تواند به توسعه همه جانبه کشور کمک کند.

وی افزود: شرکت در انتخابات حق مردم و مشارکت در تعیین سرنوشت تکلیف الهی است لذا بر همگان است که در راستای عمل به تکلیف خویش به بهترین نحو ممکن عمل نمایند تا در پیشگاه الهی سربلند و ماجور باشند.

بخشدار آبدان گفت: دشمنان منتظرند ببینند مردم بعد از حادثه ای که برای رییس جمهور رخ داد چگونه عمل می کنند. لذا هرچه مشارکت بیشتر باشد ایران عزیز با اقتدار به مسیر خود در رسیدن به اهداف نظام ادامه می دهد پ اگر خدای نکرده حضور کم رنگ باشد دشمنان جری تر خواهند شد.

بخشدار آبدان گفت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند: ملت ایران از این حادثه تلخ به عنوان یک فرصت استفاده خواهد کرد، قطعاً این گونه خواهد بود و هشت تیر در تاریخ به جهت حضور حداکثری مردم ماندگار خواهد شد.

درویشی گفت: جهان منتظر نظم نوینی است و حوادث اخیر نشان داد که این نظم در حال شکل گیری است که دولت چهاردهم می تواند موجب پیشرفت اهداف نظام و بالا بردن جایگاه ایران در این نظم جهانی شود لذا در انتخابات پیش رو یکی از مهمترین راهبردهای دشمن جلوگیری از تکرار دولت شهید رییسی است لذا برای این کار به هر ترفندی دست خواهد زد.

وی در خصوص انتخاب اصلح گفت: امامین انقلاب ملاک ها و شاخص ها را برای ما ترسیم کرده اند که مهمترین آنها دینداری، توجه به استقلال کشور، معتقد به مبارزه جدی با فساد، به فکر عزت و پیشرفت کشور و مردم باشد، شجاع، مومن و وظیفه شناس باشد، در مقابل دشمن سر سخت باشد و احساس ضعف نکند، دارای روحیه جهادی و انقلابی باشد و شب روز در جهت خدمت به مردم نشناسد.

وی بیان داشت: حضور آگاهانه موجبات روی کار آمدن انسان های صالح و شایسته خواهد شد و همه وظیفه داریم زمینه مشارکت حداکثری را فراهم کنیم.

حضور آگاهانه در انتخابات موجب روی کار آمدن فردی شایسته می شود – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "حضور آگاهانه در انتخابات موجب روی کار آمدن فردی شایسته می شود – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "حضور آگاهانه در انتخابات موجب روی کار آمدن فردی شایسته می شود – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.