جهاد اسلامی: عملیات ایران ستودنی است/ برخی در صدد تحریف حقایق اند

جهاد اسلامی: عملیات ایران ستودنی است برخی در صدد تحریف حقایق اند

جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز (یکشنبه) در بیانیه ای، پاسخ پهپادی و موشکی تهران به حمله تل آویو به کنسولگری ایران در دمشق را ستود.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری کوبار، در بیانیه جنبش جهاد اسلامی فلسطین در این باره آمده است: پاسخ نظامی ایران و هدف قرار دادن اماکن نظامی در داخل رژیم اشغالگر را می ستاییم.

جهاد اسلامی تاکید کرد: این اقدام پاسخ طبیعی به رژیم اشغالگر است و در مقابل جنایات، تخلفات و ترور ها ضروری است؛ چراکه این رژیم همچنان در نقض آشکار همه ارزش ها و معیار های انسانی و قانونی به ارتکاب آنها ادامه می دهد.

در ادامه این بیانیه آمده است: ما تمامی مواضع محکوم کننده این پاسخ که در راستای دفاع از رژیم اشغالگر است را محکوم می کنیم. این کشور ها خود را به یک دیوار محافظتی تبدیل کرده اند تا از این رژیم دفاع و طوی وانمود کنند که مورد تجاوز قرار گرفته است و حقابق را تحریف کنند.

این بیانیه پس از آن صادر شد که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شنبه شب با صدور اطلاعیه ای از شلیک ده ها فروند پهپاد و موشک به سمت سرزمین های اشغالی و مواضع رژیم صهیونیستی خبر داد.

در اطلاعیه سپاه آمده است: در پاسخ به جنایت های متعدد رژیم صهیونیستی از جمله حمله به بخش کنسولی سفارت ایران در دمشق و شهادت جمعی از فرماندهان و مستشاران نظامی کشورمان در سوریه، نیروی هوافضای سپاه، اهداف معینی در داخل سرزمین های اشغالی را با شلیک ده ها فروند موشک و پهپاد مورد اصابت قرار داد.

نمایندگی جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل نیز اعلام کرد: اقدام نظامی ایران بر اساس بند 51 منشور سازمان ملل متحد در خصوص دفاع مشروع در پاسخ به تجاوزات رژیم صهیونیستی به اماکن دیپلماتیک کشورمان در دمشق بود.

جهاد اسلامی: عملیات ایران ستودنی است/ برخی در صدد تحریف حقایق اند

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جهاد اسلامی: عملیات ایران ستودنی است/ برخی در صدد تحریف حقایق اند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جهاد اسلامی: عملیات ایران ستودنی است/ برخی در صدد تحریف حقایق اند"، کلیک کنید.