جلسه مسیولان وزارت ورزش با کمیته المپیک برای تعیین پاداش مدال آوران

جلسه مسیولان وزارت ورزش با کمیته المپیک برای تعیین پاداش مدال آوران

آفتاب نیوز :

سیدشروین اسبقیان در حاشیه مراسم تجلیل از ورزشکاران قایقرانی، عنوان کرد: همان طور که دیدید مراسم باشکوه با قهرمانان قایقرانی با حضور وزیر ورزش برگزار شد. مراسم بسیار خوبی بود. 

وی درباره اینکه ورزشکاران قایقرانی گلایه دارند که زیرساخت های خوبی ندارند، گفت: قطعا قابل اصلاح است همان طور که وزیر گفت در سند آمایش سرزمین در دست مطالعه است و این هم از یادگاری های رییس جمهور انقلابی و شهید ماست که تاکید ویژه داشت آمایش سرزمین در مدت 4 ماه آینده تعیین تکلیف شود. در این سند زیرساخت ها براساس استاندارد های استان ها مورد تاکید قرار گرفته و به صورت جدی با حمایت دولت و بخش خصوصی زیر ساخت ها به سرانجام خواهد رسید. 

معاون حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش در پاسخ به این سوال که به فدراسیون هایی که هنوز تاریخ انتخابات را نگفته اید آیا تا مرداد تعیین تکلیف می شوند، خاطرنشان کرد: فدراسیون انجمن های ورزشی، دوومیدانی را برگزار خواهیم کرد. تنیس هم در روز های آینده اعلام می کنیم. فقط تاریخ بیلیارد مشخص نشده که اعلام می کنیم. راگبی هم انجمن مستقل شده است. 

اسبقیان در پاسخ به سوالی دیگر درباره اینکه کمتر از 2 ماه تا المپیک مانده آیا وزارت نمی خواهد پاداش المپیکی ها را اعلام کند، گفت: ما یک جلسه مشورتی با روسای کمیته ملی المپیک و پارالمپیک خواهیم داشت و بعد از آن پاداش اعلام می شود. این جلسه طی هفته های آتی برگزار خواهد شد. 

وی درباره اینکه نظر شما در مورد سهمیه های کسب شده چیست، یادآور شد: اجازه دهید فعلا فرصت در دوومیدانی داریم.

اسبقیان درباره اینکه مشکلاتی برای کسب سهمیه الفتی پیش آمده بود، گفت: فدراسیون جهانی آن را دنبال می کند و وکیل گرفته است. جای نگرانی نیست.

جلسه مسیولان وزارت ورزش با کمیته المپیک برای تعیین پاداش مدال آوران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جلسه مسیولان وزارت ورزش با کمیته المپیک برای تعیین پاداش مدال آوران" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جلسه مسیولان وزارت ورزش با کمیته المپیک برای تعیین پاداش مدال آوران"، کلیک کنید.