جزییات جدید از پرونده مرگ مشکوک زهره فکورصبور

جزییات جدید از پرونده مرگ مشکوک زهره فکورصبور

آفتاب نیوز :

شامگاه سه شنبه 10 اسفند سال 1400 گزارش مرگ مشکوک خانم بازیگر معروف به بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد.

با اعلام این خبر، بازپرس جنایی و تیم بررسی صحنه جرم، راهی طبقه چهارم ساختمانی در یکی از محله های قلهک شدند.

با ورود به این آپارتمان 65 متری، جسد زهره فکورصبور 43 ساله در حالی که لباس های خانه به تن داشت، داخل اتاق خواب روی زمین افتاده بود.

همسر زهره فکورصبور که یکی از تهیه کنندگان و کارگردانان معروف صدا و سیماست، وقتی موفق نشد با خانم بازیگر تماس بگیرد راهی خانه اش شد و جسد او را پیدا کرد. او بلافاصله با اورژانس و پلیس تماس گرفت. با اینکه زن جوان علایم حیاتی نداشت، اما عملیات احیا از سوی امدادگران انجام شد، ولی مرگ وی تایید شد.

کشف قرص کنار جسد
در بازرسی از خانه، دست نوشته ای پیدا نشد، همچنین علایمی از درگیری و به هم ریختگی به چشم نمی خورد. در کنار جسد خانم بازیگر بیش از 10 ورق قرص پیدا شد که نشان می داد حدود 100 قرص آرامبخش خورده شده است.

همسر خانم بازیگر در تحقیقات اولیه به تیم جنایی گفت: با همسرم هیچ اختلافی نداشتم و رابطه خوبی با هم داشتیم. او افسردگی نداشت و فقط، چون شب ها به راحتی نمی توانست بخوابد، قرص های آرامبخش مصرف می کرد.

مسمومیت دارویی
متخصصان پزشکی قانونی، در بررسی های اولیه، علت مرگ را مسمومیت دارویی اعلام کردند. جسد به دستور بازپرس شعبه ششم دادسرای امور جنایی پایتخت برای مشخص شدن علت اصلی مرگ و آزمایشات سم شناسی به پزشکی قانونی منتقل شد و با تایید خودکشی خانم بازیگر، پرونده او در دادسرای امور جنایی پایتخت به دستور بازپرس شعبه ششم این دادسرا بسته شد.

دومین شکایت
در حالی که بیش از 2 سال از این ماجرا گذشته بود، مدتی قبل مادر زهره فکورصبور به دادسرا رفت و گفت: درست است که دخترم خودکشی کرده است، اما شخصی او را ترغیب به خودکشی کرده و من از او به همین اتهام شکایت دارم.

او ادامه داد: این شخص رابط بین کارگردان ها و بازیگران است، به طوری که بازیگر ها را به کارگردان ها معرفی می کند تا در فیلم هایشان بازی کنند. تا آنجا که می دانم او دخترم را به کارگردان هایی معرفی کرده بود. دخترم با او ارتباط کاری داشت و می دانم آن شخص دخترم را تشویق کرده بود که خودکشی کند.

قرار منع تعقیب
با شکایت مادر خانم بازیگر فقید، به دستور بازپرس گودرزی، پسر جوان به دادسرای امور جنایی پایتخت احضار شد، اما در تحقیقات گفت: من واسط بین بازیگران و کارگردان ها هستم و زهره فکورصبور را نیز در چند فیلم و سریال به کارگردان ها معرفی کردم، اما هیچ اختلافی نداشتیم که او را به خودکشی ترغیب کنم.

در ادامه تحقیقات نیز هیچ مدرکی به دست نیامد که نشان دهد پسر جوان در این موضوع نقش دارد و خانم بازیگر را ترغیب به خودکشی کرده باشد.

بدین ترتیب به دستور بازپرس جنایی قرار منع تعقیب برای پسر جوان صادر و پرونده نیز برای دومین بار مختومه شد.

جزییات جدید از پرونده مرگ مشکوک زهره فکورصبور

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جزییات جدید از پرونده مرگ مشکوک زهره فکورصبور" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جزییات جدید از پرونده مرگ مشکوک زهره فکورصبور"، کلیک کنید.