جام حذفی| پرسپولیس به دنبال انتقام از گربه سیاه در اراک

جام حذفی| پرسپولیس به دنبال انتقام از گربه سیاه در اراک

پرسپولیس و آلومینیوم اراک در تقابلی حساس رودرروی یکدیگر قرار خواهند گرفت.

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری علم و فناوری کوبار، تیم های آلومینیوم اراک و پرسپولیس در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی ساعت 18:15 فردا در ورزشگاه امام خمینی اراک به مصاف هم خواهند رفت.

این دیدار در شرایطی برگزار می شود که آلومینیوم همواره رقیبی جدی برای پرسپولیس بوده و به دفعات برابر پرافتخارترین تیم فوتبال ایران برنده شده است تا جایی که در 9 دیدار قبلی دو تیم، سهم هر یک 4 پیروزی بوده و یک بازی هم با تساوی به پایان رسیده است. در فصل جاری هم دیدار های رفت و برگشت دو تیم با نتایج مشابه یک بر صفر به اتمام رسیده که در تهران پرسپولیس برنده شده و در اراک آلومینیوم توسط امیر نوری یک گل استثنایی زد تا تنها شکست پرسپولیس در پایان هفته نهم دور برگشت لیگ برتر از مصاف با آلومینیوم بوده باشد.

نکته جالب در خصوص جام حذفی اینکه دو تیم یک بار در چارچوب جام حذفی برابر هم صف آرایی کردند و آلومینیوم اراک فروردین 1401  با مربیگری مهدی رحمتی موفق شد در ورزشگاه آزادی با نتیجه 3 بر 2 پرسپولیس را شکست دهد.حالا هم شاگردان مجتبی حسینی به دنبال چهارمین پیروزی تیم شان در اراک هستند تا در پنج دیداری که آلومینیوم میزبان پرسپولیس بوده، آمار پیروزی 80 درصدی را ثبت کنند.  

در سمت مقابل پرسپولیس که همانند استقلال مشکل مالکیت خود را حل شده می بیند، پس از شکست در هفته شانزدهم برابر آلومینیوم تنها یک تساوی در دربی را تجربه کرده و تمامی بازی های خود را با برتری به پایان رسانده و از لحاظ روحی روانی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد. اوسمار ویرا توانسته پرسپولیس را به طور کامل از بحران خارج و یکی از مدعیان جدی قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی کند. سیر صعود سرخپوشان محسوس است و بخش عمده ای از هواداران تمایل خود را برای تمدید قرارداد سرمربی برزیلی مطرح کرده آند. بدون شک اوسمار با برتری مقابل آلومینیوم ضمن آنکه گربه سیاه تیمش را از پیش رو بر می دارد، تیمش را یک گام دیگر به سمت فتح سه گانه پیش خواهد برد.  

اوسمار در بازی با آلومینیوم نمی تواند از علیرضا بیرانوند و امید عالیشاه به دلیل مصدومیت استفاده کند و احتمالاً وحدت هنانوف که به تازگی تمرین با توپ را آغاز کرده هم بازی نخواهد کرد. تیم آلومینیوم هم ابوالفضل سلیمانی را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد. باید دید در دهمین تقابل آلومینیوم و پرسپولیس که باید برنده داشته باشد، کدام تیم در پیروزی های رودررو از حریف سبقت می گیرد. پرسپولیس که می خواهد جبران شکست دو سال پیش را کند یا آلومینیوم که به دنبال ثبت موفقیتی بزرگ است. نکته جالب اینکه امیررضا رفیعی که در چهار دیدار لیگ برتر به جای بیرانوند بازی کرده هنوز دروازه اش باز نشده و می خواهد این روند را در جام حذفی ادامه دهد.  

جام حذفی| پرسپولیس به دنبال انتقام از گربه سیاه در اراک

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جام حذفی| پرسپولیس به دنبال انتقام از گربه سیاه در اراک" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جام حذفی| پرسپولیس به دنبال انتقام از گربه سیاه در اراک"، کلیک کنید.