ثبت نام طرح «شمیم تلاوت رضوی» در حرم مطهر رضوی آغاز شد – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

ثبت نام طرح «شمیم تلاوت رضوی» در حرم مطهر رضوی آغاز شد - خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری کوبار، محمد مقومی اظهار کرد: طرح آموزش عمومی قرآن کریم با عنوان «شمیم تلاوت رضوی» ویژه ایام تابستان و برای گروه گروه سنی 8 سال به بالا است.

سرپرست اداره دارالقرآن الکریم حرم مطهر رضوی تصریح کرد: امسال هم مانند سال گذشته کلاس های آموزش عمومی قرآن کریم در قالب طرح «شمیم تلاوت رضوی» و در سه ترم آموزشی با ظرفیت 6 هزار نفر در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برای خانم ها و آقایان برگزار می شود.

وی بیان کرد: این طرح آموزشی برای آقایان در رشته های روخوانی، روان خوانی، تجوید مقدماتی، تجوید تکمیلی، ترتیل و حفظ جزء های منتخب قرآن کریم برگزار می شود.

مقومی ادامه داد: با توجه به استقبال خواهران از این طرح و بالا بودن تعداد متقاضیان فراگیری روخوانی و روان خوانی قرآن کریم این کلاس ها با مشارکت مرکز قرآن کریم آستان قدس رضوی در مساجد سطح شهر نیز برگزار می شود.

سرپرست اداره دارالقرآن الکریم حرم مطهر رضوی افزود: کلاس های آموزشی طرح «شمیم تلاوت رضوی» ویژه خواهران در حرم مطهر رضوی شامل تجوید مقدماتی، تجوید تکمیلی، ترتیل، حفظ جزءهای منتخب قرآن کریم است.

وی عنوان کرد: در کنار این کلاس ها کارگاه ها و نشست های تفسیر و حدیث، تدبر در سیره معصومین، نهج البلاغه، صحیفه سجادیه، کارگاه های سبک زندگی و تربیت کودک نیز ویژه خواهران در ایام تابستان در نظر گرفته شده است.

مقومی اظهار کرد: زمان ثبت نام متقاضیان 21 تا 24 خرداد ماه است و ثبت نام به صورت غیر حضوری و با مراجعه به پیام رسان نسیم رضوان، بخش خدمات حرم مطهر رضوی، کلاس های قرآن امکان پذیر است.

ثبت نام طرح «شمیم تلاوت رضوی» در حرم مطهر رضوی آغاز شد – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ثبت نام طرح «شمیم تلاوت رضوی» در حرم مطهر رضوی آغاز شد – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ثبت نام طرح «شمیم تلاوت رضوی» در حرم مطهر رضوی آغاز شد – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.