تنگستان از مناطق پیشرو در اجرای طرح نهضت ملی مسکن است – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

تنگستان از مناطق پیشرو در اجرای طرح نهضت ملی مسکن است - خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار کوبار، احمد محمدی زاده عصر چهارشنبه در نشست با نخبگان و فعالان اجتماعی شهرستان تنگستان با اشاره به تاریخ درخشان استعمارستیزی تنگستان اظهار داشت: تنگستان در گذشته تا کنون مهد دلیرمردان و اسطوره های ایثار و شهادت بوده و شهید رییسعلی دلواری، شهید دشت پوری، شهید حیدری و …از نمادهای مقاومت و فداکاری هستند.

وی با تاکید بر اهمیت حضور مدیران در شهرستان ها افزود: هدف از این دیدارها، این است که در کنار مردم و از نزدیک، مشکلات را ببینیم و همچنین از هدر رفتن وقت و هزینه مردم برای حضور در مرکز استان نیز جلوگیری می شود.

استاندار بوشهر با بیان اینکه طی 30 ماه اخیر، پروژه های شاخص و مهمی در تنگستان اجرایی و عملیاتی شده است خاطر نشان کرد: بزرگراه اهرم به برازجان فعال شده و اخیراً حدود 15 کیلومتر از این مسیر افتتاح شده و مابقی نیز در حال اجراست.

محمدی زاده تصریح کرد: طرح نهضت ملی مسکن در تنگستان با کیفیت مطلوبی اجرا شده و این شهرستان از مناطق پیشرو در مسکن است که بیشتر منازل به صورت ویلایی، واگذار شده است.

وی به اجرای مجتمع فرهنگی و هنری دلوار اشاره کرد و گفت: این پروژه مدت ها تعطیل بود که در دولت سیزدهم احیا شده و امیدوارم به زودی تکمیل شود.

استاندار بوشهر ابراز داشت: توسعه طرح های گردشگری در سواحل تنگستان از اولویت های این شهرستان است و اکنون شرکت های بزرگ ماهان و علی بابا متقاضی سرمایه گذاری در حوزه گردشگری تنگستان هستند.

محمدی زاده در ادامه با اشاره به اینکه امسال توجه ویژه ای به آموزش و پرورش استان بوشهر داریم افزود: تقویت هنرستان ها و افزایش سطح کیفی مهارت آموزی دانش آموزان در دستور کار قرار دارد.

وی یادآور شد: امسال از سوی رهبر معظم انقلاب اسلامی به نام سال «جهش تولید با مشارکت مردم» نامگذاری شده که مدیریت استان در راستای تحقق عملی شعار سال برنامه ریزی جامع و کاملی انجام داده است.

تنگستان از مناطق پیشرو در اجرای طرح نهضت ملی مسکن است – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تنگستان از مناطق پیشرو در اجرای طرح نهضت ملی مسکن است – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تنگستان از مناطق پیشرو در اجرای طرح نهضت ملی مسکن است – خبرگزاری کوبار | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.