تمجید ویژه ده روسی از آزمون پس از گلزنی

تمجید ویژه ده روسی از آزمون پس از گلزنی

به گزارش خبرگزاری کوبار؛ دانیله دروسی که تیم تحت هدایتش شب گذشته (دوشنبه) در هفته سی وسوم سری A ایتالیا و در ورزشگاه المپیکو مقابل بولونیای رده چهارمی با نتیجه 3 بر یک تن به شکست داد، پس از این دیدار در گفت وگو با شبکه تلویزیونی «DAZN» گفت: ما نسبت به اندازه بازی های قبلی مان درخشان ظاهر نشدیم، اما با این وجود تیم خیلی خوب بازی کرد. ما در برخی بازی ها که حریف مان شوت های بیشتری نسبت به ما زده بود، به برتری رسیده ایم، اما در این بازی اوضاع در نهایت اینطور پیش رفت. بولونیا با شایستگی به پیروزی رسید. بازی متعادلی بود به خصوص در نیمه اول. ما کمی عصبی بودیم و بعد از دریافت آن کارت های زرد، رویه بازی مان را تغییر دادیم. ما اوضاع را اشتباه مدیریت کردیم، اما به این دلیل شکست نخوردیم.

به گزارش کوبار، سرمربی رُم همچنین در خصوص عدم استفاده از مهاجم ایرانی اش در ترکیب اصلی تیمش، کسی که در دقیقه 52 به جای تامی آبراهام به بازی آمد و سه دقیقه بعد از ورودش به میدان تنها گل جالوروسی در این بازی را به ثمر رساند، اظهار داشت: تامی بازی خوبی انجام داد. آزمون به تازگی از مصدومیت برگشته و فایده ای نداشت که بلافاصله او را در ترکیب اصلی قرار دهیم. خوشحالم که سردار گلزنی کرد چون او بازیکن مهمی برای ما است. او به اندازه تامی آبراهام برای ما مفید خواهد بود.

آزمون 29 ساله رُم در تاریخ دوم فروردین و در جریان برتری 5 بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل ترکمنستان در دور دوم مرحله انتخابی جام جهانی 2026 دچار مصدومیتی از ناحیه عضله خم کننده شد و در حدود یک ماه به دور از میادین بود. او در بازی پنجشنبه رُم مقابل میلان در دور برگشت از مرحله یک چهارم نهایی لیگ اروپا که با برتری 2 بر یک و در نهایت صعود این تیم به مرحله بعد همراه شد؛ به ترکیب جالوروسی بازگشت اما فرصت بازی پیدا نکرد.

دروسی در پایان خاطرنشان کرد: ما با ناامیدی اینجا را ترک می کنیم، اما شکست نخورده ایم چون هنوز فصل طولانی است. ما مقابل تنها تیم شکست ناپذیر جهان (بایرلورکوزن در مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا) بازی خواهیم داشت، اما نسبت به آن مثبت فکر می کنیم.

258 258

تمجید ویژه ده روسی از آزمون پس از گلزنی

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تمجید ویژه ده روسی از آزمون پس از گلزنی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تمجید ویژه ده روسی از آزمون پس از گلزنی"، کلیک کنید.